turkcell 1gb internet paketi nasıl yapılır

Türkcell’den 1GB’lik internet paketi, 3G hızında cebinizde kampanyası

 

ABONE 1GB yazıp 2222 ücretsiz sms atarak tüm vergiler dahil ayda sadece 29TL ye, 3G hızında bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Paket aşım durumlarında tüm vergiler dahil 0,05 TL/MB ‘dan ücretlendiriliyorsunuz ( faturalarınızda birim fiyatı olan 0,000049 TL/KB üzerinden ücretlendiriliyorsunuz). Aylık bir fatura dönemi içerisinde en fazla 99 TL ödüyorsunuz.

En fazla 2 aylık ya da haftalık paket alabiliyorsunuz. İkinci paketi aldığınız, bir önceki paketinizde kalan bakiyeler, bir sonraki aya ya da haftaya  devredemiyosunuz. Fakat son kullanım tarihine kadar kullanmaya devam edebiliyorsunuz. İkinci bir paket aldığınızda (belirtilen herhangi farklı bir koşul yok ise), ikinci paketin sabit ücreti faturanıza yansıtılıyor.

İnternet paketinizde yüklenen ve indirilen veriler paketinizden düşüyor. Paket aşımı yaprığınızda ise tarifeniz üzerinden ücretlendiriliyorsunuz.

Kalan bakiyenizi istediğiniz zaman KALAN yazıp 2222’ye  sms atabilir ya da *159#  tuşlayarak ücretsiz öğrenebilirsiniz.  (verilen bilgide son 12 saatlik kullanımlarınız dahil olmayabilir). Böylece hesabınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

İPTAL 1GB yazıp 2222’ye msj atmadığınız ya da 532 ve 532 532 0000 Turkcell Müşteri Hizmetleri Online işlemler bölümünden şahsi başvuru yapmadığınız sürece, paketiniz her ay yenilenir ve sizde keyifle internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir üst pakete geçmek istediğinizde, eski paketinizi de iptal ettirmenize gerek kalmadan, sadece yeni paketinize abone olmanız yeterli olacaktır. Eski paketiniz otamatik olarak iptal ediliyor. Kalan bakiyeniz silinmiyor, son kullanım tarihine kadar kullanmaya devam ediyorsunuz fakat bir sonraki döneme ya da yeni paketinize aktarılamıyor.

0 532 757 2222  aradığınızda ücretsiz oalrak kampanyalarla ilgili bilgi alabiliyor, istersenizde aynı arama üzerinden istediğiniz, koşulları sağlanan tüm paketlere üye olabiliyorsunuz.

Kampanya ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz 532 ve 532 532 0000 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da Turkcell İletişim Merkezleri’ne uğrayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir