Türk Telekom Yeni Yıl Kampanyası

Türkiye’nin en önemli GSM operatörlerinden birisi olan Avea ile birlikte yeni yıla mutlu bir şekilde girebilirsiniz. En yeni kampanyaların ve paketlerin olduğu bu fırsatlar ile birlikte en avantajlı tariflerin tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom İNTERNET PAKETLERİ

http://finans.co/kategori/blog

Türk Telekom yeni yıl kampanyasının içerisinde 2 GB internet, her yöne 500 dakika, 5 bin SMS bulunmaktadır. Bütün bu hizmetler karşılığında sadece 23 TL ödemek de mümkündür. Bunun yanı sıra S.E.Ç. Full 2GB tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunmaktadır. Bu sayede 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom’un faturalı tarifelerinde kalma sözü verildiğinde  aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 42 TL’dir.

Belirlenen müşteriler Yeni Yıl kampanyasından faydalandıklarında aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL olarak düzenlenmektedir. Aylık ücret, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren ise 28 TL olacaktır.  S.E.Ç. Full 2GB tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi ile ilgili detaylı bilgi almak ve işlem yapmak için Avea noktalarına gelebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir