Türk Telekom Gönlü Bol Kampanyası

Türk Telekominasyon yıllardır bizim vazgeçemediğimiz evimizin operatörü iken, son aylarda Avea’yı da kendi bünyesine katarak daha çok büyüdü. Bir çok Avea kullanıcıları operatörlerinde birden bire Türk Telekom yazısı ile karşılaştılar. Şuan da Türk Telekom bayilerine gittiğiniz zaman inanılmaz kampanyalarla karşılaşıyoruz. Akıllı cep telefonları, tablet ve bilgisayar kampanyaları, konuşma kampanyaları, internet kampanyaları, ev hatları kampanyaları, gönlü bol kampanyası gibi bir çok kampanyaları var. Zaten Avea kullanıcıları diğer oparatörlere göre daha hesaplı konuşma paketleri kullanıyorlardı. Şimdi ise daha cazip hale gelmeye başladı.

Gönlü bol kampanyası ise; 2402.2015 ve sonrası olan Avea faturalı hattı müşterilerini kapsayan bir kampanya. Bir yıl hattı kalmak taahhüdünde bulunan kişilere 3 GB olan kepçe tarifesinde olan kullanıcılar  6 GB internet geçip ayda 6 TL tarifelerine indirim yansıtılacak. Eksi  6 TL ye 3 GB daha internet kullanım hakları olacak. Böylelikle evinizdeki WF ye bile gerek kalmadan istediğiniz yerden internet kullanımınız olacak. Günümüzde internet kullanımı o kadar çok yaygın ki. İşte, okulda, otobüste,kafede hayatımızın her anında, akıllı cep telefonlarımız vazgeçilmezimiz oldu. Hatta o kadar ki, yolda dahi yürürken bile cep telefonlarımıza bakmadan yürüyemez hale geldik. Tüm iletişimlerimizi artık küçük bilgisayarımız olan cep telefonlarımız sayesinde gerçekleştiriyoruz. Hatta tüm banka işlemlerimizi bile. İnanın cep telefonsuz zamanları, daha önce görmüş insanlar bile artık hatırlamıyorlar. Türkiye de cep telefon kullanıcıları 69.000.000 ulaşmış durumda. Bu kadar çok kullanıcı da daha rahat konuşabilmek için, daha ucuza internet kullanımı için bir çok kampanyaları takip etmekte.

Türk telekom um gönlü bol kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken şey, 12 ay hattı sözünü vererek, GONLUBOL yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını 5555 numaraya msn atarak üye olabilirler. Her yönü 600 dakika- Avealılarla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma- her yöne sınırsız msn- 6GB internet hakkına sahip olacaklar. Daha ne olsun. Konuş konuş bitmez. Normal bir kullanıcı için internetin bitmesi bence mümkün değil. Daha detaylı bilgi sahibi olmak istersen 444 1 444 numaraları müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir