ttnetten yarı fiyatına internet

İnternet kullanıcıları için TTNET 10 ay boyunca yarı yarıya internet kampanyasını başlatmıştır.Tarifeniz ne olursa olsun internet ücretiniz artık faturanızın yarısı kadar olacaktır.
Bu kampanyadan yararlanmak için; abone değilseniz taahhütlü olarak 24 aylık aboneliğinizi başlatıp, istediğiniz şekilde internet paketinizi kullanıp, hemde bu servisden yararlanan herkesi TTNET’in hediyesi olan TİWİBU WEB’i de 3 ay ücretsiz kullanabilecekler.
28 şubat 2013’e kadar başvuruda bulunabileceğiniz bu servis internet kullanıcılarına yepyeni fırsatlar tanımaktadır.
TTNET in yarı yarıya internet kampanyası yeni abone olan kullanıcılar için 24 ay seçtiği tarifede kalmak koşulu ile 10 ay boyunca internet ücretlerini yarı fiyatına ödeme seçeneği sunuyor.Bu kampanya ile sahip olacağınız 3 aylık TİWİBU paketi ile yerli ve yebancı tv kanallarını takip edebilir, canlı yayını durdurabilir ve 30 dk süresince geri alıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.En popüler dizileri 1 hafta boyunca kaydetmeden istediğiniz zaman seyredebilirsiniz.
Yarı fiyatına internet kampanyasında ödenecek tutar dışında kullanıcılardan alınacak ek vergi ve diğer ücretler aşağıda sıralanmıştır.
-Damga vergidi(bir defa)
-Eğer modemde TTNET tarafından sağlanıyorsa; 24 ay boyunca 2 tl Modem ücreticreti
-12 ay boyunca aylık 3 tl bağlantı ücreti tahsil edilecektir.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler en yakın TTNET satış noktasına başvuruda bulunabilirler yada aşağıda verilen linke tıkladığınızda size yardımcı olacak adımları izleyebilirsiniz.
TTNET 10 Ay %50 İndirim Kampanyası’na başvurmak ve detaylı bilgi almak için tıklayın.
Diğer başvuru koşulları ve ücret tarifeleri TTNET web sitesinde yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir