TTNET Taksitli Modem

TTNET yeni abonelerine ve modem yenilemek isteyen mevcut abonelerine ayda sadece 2 TL’ ye yepyeni kablosuz modem veriyor.

TTNET ile yeni modem sahip olmak isterseniz 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor. 24 ay taahhüt verdiğinizde ayda sadece 2 TL’ye yeni modem sahibi olabileceksiniz.

TTNET modemlerini tüm kampanyalar dahilinde, almak istediğinizde (modemin hediye olduğu kampanyalar hariç), mevcut paketinize ek olarak faturanıza yansıtılan ücretle sahip olabileceksiniz.

24 taahhütlü, ayda 2TL’ ye sahip olacağınız modemlerin, aylık ödemelerine tüm vergiler de dahil.

Taahhüt verdiğiniz 24 aydan önce kampanyadan çıkmak isterseniz cazai işlem uygulanıyor ve bu faturanıza cezai işlem tutarı yansıtılıyor.

Taahhütlü 24 aylık TTNET ADSL hattınızı iptal ettirdiğinizde faturanıza yansıtılacak olan cezai tutar ise, abone olduğunuz tarihe kadar geçen süre boyunca tarafınıza yapılan indirimler ve faturanıza yansıtılan modem cihazı ücreti, toplam modem cihazı bedelinden düşülerek geri alınıyor. Kablolu modem cihazının ücreti 50 TL, kablosuz modem cihazının ücreti 125 TL olarak hesaplanıyor. Ayrıca iptal ettirdiğiniz TTNET ADSL hattınızda ödenmemiş aylık ücret, bağlantı ücreti ya da taksitleri de, iptal ettirdiğiniz dönem faturanıza yansıtılarak sizden tahsil ediliyor.

TTNET internet kampanyaları sırasında, size hediye edilen ya da taksitle satın aldığınız cihazlar ile ilgili bir sorun yaşadığınızda, cihazlar ile teknik servise ihtiyaç duyduğunuzda, TTNET’e değil, cihazı üreten firmanın yetkili teknik servisine başvuru yapmanız gerekiyor. Yetkili servise ulaşamazsanız, TTNET Müşteri Hattını arayarak, Yetkili servislerle ilgili bilgi ve yönlendirme alabilirsiniz. Yetkili servis ile ilgili ulaşım bilgileri ayrıca, cihaz size teslim edilirken, cihazda yer alan garanti belgesinde yer alıyor. Bu sebeple, garanti belgesini kaybetmemelisiniz.

TTNET 444 0 375 Müşteri Hizmetlerini arayarak kampanyaya başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu değerlendirmek ve bilgi vermek için TTNET Müşteri Hizmetleri size geri dönüş yapacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir