Kategori: “TTNET İnternet Paketleri”

Airties Modem

Devir teknoloji devri. Özellikle son yıllarda interneti aktif olarak kullanıyor ve teknolojinin avantajlarından yararlanıyoruz. İnterneti farklı cihazlar aracılığı kullanıyoruz aslında. Akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar aracılığı ile evde, ofiste, yolda, dışarda dilediğimiz zaman internete erişim sağlayabiliyoruz. Telekomünikasyon şirketleri de bu durumun farkında ve bu nedenle birçok kampanyalar yaparak müşteri toplamaya çalışıyorlar. Avantajlı paketler, sınırsız internet tarifeleri ile rekabeti güçlendiriyorlar.

 

Sabit bir ortamda sınırsız internet kullanmak istiyorsanız, evinize veya işyerinize internet bağlatabilirsiniz. Özellikle bilgisayar üzerinden rahat bir şekilde kullanım sağlamak isteyenler bu yöntemi tercih ediyorlar. Bunun için ihtiyacınız olan şey; modem ve avantajlı bir internet paketi.

 

Modem nedir? En sık kullanılan modem hangisi? Modem; birbirinden uzak yerlerde bulunan bilgisayarlar arası bilgi alışverişini sağlayan aygıttır. Bir nevi veri dolaşımını sağlar diyebiliriz. Son dönemlerde en sık kullanılan modem ise Airties modemdir. Airties modem kullanıcıları, ürün hakkındaki memnuniyetlerini her fırsatta dile getiriyorlar.

Airties modem kurulumunun detaylarını sizinle paylaşmak istiyoruz. (daha&helliip;)

Sonet İnternet Paketleri

Sonet internet paketleri ile artık hızlı internetin keyfini sürebilirsiniz. Adsl internet, fiber internet ve yalın internet olmak üzere üç seçenek arasından, size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz başlıklar altında da Sonet internet paketleri limitli ve limitsiz olmak üzere de alt gruplara ayrılıyor. Limitsiz Sonet internet paketleri ile, erişimize ara vermeden ve her ay yenilenen adil kullanım kotanız ile, fatura aşım derdiniz olmadan keyifle internet erişimi gerçekleştirebiliyorsunuz.  (daha&helliip;)

Ttnet Limitsiz İnternet Paketi

Ttnet limitsiz internet paketi ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Hem uygun fiyata hem de süper internet hızı ile en çok tercih edilen Ttnet, her zaman en iyiyi sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Şuanda da Ttnet limitsiz internet paketi ile her ihtiyaca göre seçenekler sunan Ttnet, internette dolaşmanın keyfini çıkarın diye hem uygun hem de limitsiz internet paketi sunuyor. Sadece 24 ay taahhüt vererek sahip olabileceğiniz Ttnet limitsiz internet paketi ile gönlünüzce internette dolaşabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Ttnet İlk 5 Ay İnternet Bizden

Ttnet yepyeni kampanyası ile yine gözde olmayı başardı. Ttnet ilk 5 ay internet bizden kampanyası ile size Hoşgeldin hediyesi sunuyor. Sadece 24 ay taahhüt vererek sahip olabileceğiniz bu paket ile bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanya 31 Mart 2014 tarihine kadar devam etmekte olup, hala vaktiniz varken mutlaka yararlanmalısınız. İnternet olmadan asla yapamam diyenler, internetim süper hızlı olsun diyenler!!! Bir süre internet borcu görmek istemiyorum diyenler, Ttnet’ten sizlere mükemmel bir kampanya daha.

(daha&helliip;)

ttnet adsl başvuru formu

Bildiğiniz üzere artık her evde internet var. Ttnet’de düzenlediği kampanyalar ile evinde internet olmayanlara inanılmaz fırsatlar sunuyor. Ttnet, faaliyete geçtiği ilk günden bu yana her eve internet girmesini sağladı. Gerek ttnet noktalarından, gerekse internet üzerinden intenet başvurusu yaparak ttnet sahibi oldular. Ttnet, zaman zaman yaptığı kampanyalar ile müşterilerine her zaman en iyiyi en ucuza sunuyor. Şuanda da birbirinden avantajlı kampanyalara sahip ttnet ile siz de interneti evinize getirebilirsiniz. Eğer hala evinizde internet yoksa, ttnet abonesi olmanız için hiçbir gerekçe yok. Hemen ttnet adsl başvuru formunu doldurun, çok kısa sürede internetle en ucuza tanışın.

(daha&helliip;)

Yukar k