ttnet ilk 6 ay bedava kampanyası

Ttnet ile intenetin kayfini çıkarın. Ttnet’in yepyeni kampanyaları arasında yer alan ttnet ilk 6 ay bedava kampanyası, interneti doyasıya kullanın diye sizi bekliyor. Ttnet’in zaman zaman kullanıcılarına sunduğu fırsatlar ile artık her ev internete doyacak. Ttnet abonesi olarak ilk 6 ay ücretsiz intenete sahip olmak istemez misiniz? Öyleyse hemen bir ttnet noktasına giderek bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, ttnet internet sitesi üzerinden de ttnet online başvuru yapabilirsiniz. Ttnet’in sunduğu bu kampanyadan 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirsiniz. Eğer sabit telefonunuz yoksa ve internet hizmetiniz yoksa bir defaya mahsus olmak üzere 8 TL hizmet bedeli karşılığında bu kampanyadan hemen şimdi faydalanabilirsiniz. Ttnet ilk 6 ay bedava kampanyası ile ihtiyacınız olan internet paketini seçebilir, internetten doyasıya yararlanabilirsiniz.

Şimdi internet sahibi olmak artık çok kolay. 30 Eylül 2013 tarihine kadar ttnet adsl başvurusunu yap, bu inanılmaz fırsattan sende yararlan. İşte bu kampanya dahilinde Ttnet internet paketleri :

NET6  8 Mbps’e kadar  6 GB  33 TL

NETLİMİTSİZ  8 Mbps’e kadar  Limitsiz  63 TL

Eğer siz de ttnet’in bu kampanyasından yararlanmak istiyorsanız hemen ttnet.com.tr adresinden online başvuru yapabilir, yada size en yakın ttnet bayisine giderek şahsen başvuru yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir