Ttnet İlk 5 Ay İnternet Bizden

Ttnet yepyeni kampanyası ile yine gözde olmayı başardı. Ttnet ilk 5 ay internet bizden kampanyası ile size Hoşgeldin hediyesi sunuyor. Sadece 24 ay taahhüt vererek sahip olabileceğiniz bu paket ile bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanya 31 Mart 2014 tarihine kadar devam etmekte olup, hala vaktiniz varken mutlaka yararlanmalısınız. İnternet olmadan asla yapamam diyenler, internetim süper hızlı olsun diyenler!!! Bir süre internet borcu görmek istemiyorum diyenler, Ttnet’ten sizlere mükemmel bir kampanya daha.

Ttnet ilk 5 ay internet bizden kampanyası ile 5 ay hiç fatura ödemeyecek, gönlünüzce interneti kullanacaksınız. Evet yanlış duymadınız. Ttnet bir ilke daha imza attı ve 24 ay taahhüt verdiğiniz takdirde ilk 5 ay sizden ödeme almıyor. 5 ay internetinizi bedavaya kullanabilirsiniz. Üstelik ister

NET6 8  Öbps’ye kadar 6GB 35 TL

isterseniz de

NETLİMİTSİZ 8 Mbps’ye kadar Limitsiz 67 TL kampanyasından dilediğinizi seçerek 5 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Ttnet ilk  ay internet bizden kampanyasına katılmak için hemen bir ttnet şubesine gidebilir, yada ttnet online başvuru servisi ile internet başvurusunu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir