TTNET HEPNET İnternet Paketi

TTNET Türkiye de bir ilki gerçekleştiriyor ve TTNET ADSL, TTNET Mobil 3G ve TTNET WİFİ servislerini tek bir pakette sunuyor. TTNET HEPNET paketi ile internetiniz hep yanınızda.

4 GB kotalı ADSL paketi, 4GB TTNET Mobil 3G HEPNET internet tarifesi ile, 81 ilde binlerce noktadan keyifli ve hızlı internet erişimi yapabilirsiniz. TTNET’in sunduğu HEPNET tarifesi ile bu kampanyadan 12 taahhütle yararlanabilirsiniz. Üstelik ilk 3 ay sadece 29 TL. TTNET HEPNET kampanyasında 3G mobil modem de hediye!

Bana 4GB yetmez diyorsanız, 6GB ve NETLİMİTSİZ tarifeleri de var. Bu tarifeler ile ilgili ücretlendirmeler ise, 6GB kotalı internet paketi için ilk 3 ay 32 TL, NETLİMİTSİZ internet paketi içinse ilk 3 ay 59 TL ödüyorsunuz.

TTNET ilk 3 ay indirimli, 12 ay taahhütlü internet paketinizin indirimli dönemleri bittiğinde seçtiğiniz tarifeler için ödeyeceğiniz ücretler ise şöyle;

NET4 paketi için ilk 3 ay indirimli 29 TL, 9 ay 39 TL,

NET6 paketi için ilk 3 ay indirimli 32 TL, 9 ay 42 TL,

NETLİMİTSİZ paketi içinse ilk 3 ay indirimli 59 TL, 9 ay 69 TL.

TTNET HEPNET internet kampanyasından, tüm yeni ve taahhütsüz TTNET aboneleri yararlanabiliyor.

Faturanıza yansıtılacak diğer ek ödemeler ise;

  • Yeni abonelerin, 30 TL tutarında ki bağlantı ücreti, aylık 2,5 TL’lik taksitlerle 12 boyunca,
  • NETLİMİTSİZ paketi hariç, kotalı paketlerdeki kota aşım ücreti, o dönemdeki fiyatlandırmadan,
  • Paketlerden doğan damga vergisi de bir defaya mahsus olmak üzere,
  • Yalın internet kullanım ücreti olan 15 TL, bu kampanyada 12 TL olarak,
  • Sabit telefon hattı ya da TTNET aboneliği olmayanlardan 8 TL hat bağlama ücreti,
  • Sabit telefon hattı veya TTNET aboneliği olanlardan ise 8 TL hat geçiş ücreti ve tüm bunlara ek olarak, Mobil İnternet kullanımınlarından doğan diğer vergilerde faturanıza eşit miktarlarda taksitlendirilerek, yansıtılacak.

TTNET HEPNET internet paketi kapsamında, isterseniz farklı bir pakete geçiş yapabiliyorsunuz, fakat 12 taahhütlü bir kampanyada yer aldığınız için, geçeceğiniz kampanyanın aylık ödemeleri mevcut kampanyanızın ödemelerinden düşük olamıyor. Daha düşük ödemeli bir pakete geçiş yaptığınızda, kontrat ihlali yapmış sayılıyorsunuz.

Taahhüt süreniz bitmeden kampanyayı sona erdirmek isterseniz faturanıza yansıtılacak cezai ücretler ise şöyle;

Taahhütname süresince yararlandığınız tüm indirimler, kampanya kapsamında size sunulan fırsatların indirimsiz bedelleri ve modem cihazından doğan 75 TL’lik ücretler tarafınıza yansıtılacak.

Bunlar dışında TTNET katma değerli diğer paketlere üye olduğunuzda, bu servislerin ücretleri ayrıca faturalandırılıyor.

TTNET HEPNET internet paketi kapsamında size taahhüt edilen 8 Mhps hız ulaşabileceğiniz en yüksek kademeyi gösteriyor. İnternet erişim hızınız bulunduğunuz yerin alt yapısına göre değişiklik gösterebiliyor.

Abone olmak için, size en yakın ADSL başvuru noktalarından yapabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir