TTNET HAZIRNET İnternet

TTNET ile istediğiniz gün internetim olsun ve ben kullandıkça ödeyim diyorsanız TTNET HAZIRNET tam size göre.

HAZIRNET aboneliğiniz boyunca modem kullanımınızda ücretsiz. Üstelik kampanyada aylık sabit ücret ya da taahhüt bulunmuyor.

Tüm Türkiye’de TTNET’e gelen yeni üyeler bu kampanyadan yararlanabilecekler. Bağlantı ücretiniz, kotanız, aylık ödeme ücretiniz ve modem ödemeniz olmadan günde sadece 2TL’ye!

HAZIRNET kampanyasında size sunulan aylık adil kullanım kotanız 6GB. Eğer aylık kullanımda kotanızı doldurursanız, geri kalan günler için erişim hızınız 1 Mhps 256 Kpbs’ye indiriliyor.

Kullanımlarınızda 03:00 ile 2:59 saat aralığı alınıyor.

TTNET HAZIRNET internet kampanyasına katıldığınızda, sabit hat sahibi iseniz yalın internet erişim ücreti olan 15 TL ve bir defaya mahsus yalın internet hazırlama ücreti 8 TL yansıtılıyor. TTNET sabit hatlı abone iseniz sadece, yalın internet erişim ücreti olan 15 TL yansıtılacak.

Kampanyaya katılırsanız sadece 1 adet modem alma hakkınız olacak. HAZIRNET kampanyasını kullanmak istemezseniz, size kullanım için verilen modemi iade etmeniz gerekiyor. TTNET modemini iade etmediğiniz takdirde, tüm vergiler dahil olarak 125 TL faturanıza yansıyor.

TTNET HAZIRNET internet kampanyası kapsamında kullanımıza sunulan modemler ise; AIRTIES, Huawei ve ZyXEL.

Bunların dışında, TTNET HAZIRNET kampanyasından sizden hiç bir taahhüt alınmayacak.

Haklarınızı ve kampanyayı başka bir kuruma ya da tüzel kişiliği devredemiyorsunuz.

Başka bir kampanyaya geçtiğinizde (geçiş yapabiliyorsunuz), sizden yalın internet hazırlama ücreti ya da yalın internet erişim ücreti alınmıyor.

Ayrıca TTNET HAZIRNET kampanyası kapsamında, damga vergisi de ödemiyorsunuz.

Kullandıkça öderim diyebileceğiniz TTNET HAZIRNET kampanyasına 21 Mayıs 2012 tarihinden itibaren başvuru yapabiliyorsunuz. Fakat kampanya kapsamında cihaz verildiği için, kampanya stoklar ile sınırlı.

TTNET , internet kampanyalarında dönem dönem değişikler yapabiliyor ve bu değişikler abonelerinin faturalarına yansıtılıyor. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi almak, başvuru yapmak ve size sunulan cihazları incelemek isterseniz size en yakın, TTNET ADSL yetkili satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir