ttnet e imza kampanyası

Günümüz teknolojik gelişmelere ayak uydurmak, çağdan geri kalmamak adına TTNET imza kampanyasına geçiş yapmıştır. E imza; kimlik doğrulamak amacıyla kullanılan elektronik veriyi tanımlayan sistemdir.E imza ıslak imzayla eşdeğer bir niteliğe sahiptir, aynı özellikleri taşımaktadır.2006 yılından  bu yana kullanılan e-imza firmaların ve bireylerin sanal ortamda kimlik tespitini sağlamakta ve güvenli işlem yapmalarına imkan vermektedir.

           E imzayı kullanmak isteyen herkes TTNET ofislerinden bu imkandan faydalanabilir.
E-imza için TTNET tarafından belirlenen ücretler taksitli ve tek ödeme sistemi olarak belirlenmiştir.
E-imza ücretleri : taksitli e-imza; 169t
                          tek ödeme e-imza: 158t olarak açıklanmıştır.
   Elektronik imzanın kullanıldığı alanlar;
    -Kamu kurumlarıyla yapılan tüm işlemler,
    -E devlet uygulamaları
    -elektronik postalarda
    -Kurumsal ve bireysel online bankacılık işlemlerinde kullanılmaktadır.
E-imzaya başvurmak için genel olarak istenen belgeler; başvuru formu,NES kullanıcı taahhütnamesi, kullanıcıya ait kimlik fotokopisi, e-imza ödeme dekontu.
Elektronik imzanın kullanılması için kullanıcının bilgisayarına bir yazılım yüklenmesi gerekmektedir. Bu yazılım TTNET tarafından sağlanan CD ile yükleme sonucu bilgisayarda oluşturulur.
ttnet E-imza sisteminden faydalanmak isteyenlerin TTNET abonesi olması gerekmektedir.
Bu sistem veri bütünlüğü,kimlik doğrulama ve onaylama ve inkar edilmezlik gibi aşamaları içerir.Kullanılan teknolojiler açısından bu sistemin çalınması ve kopyalanmasına kesinlikle imkansızdır.
Sizde elektronik sanal ortamda tüm işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız; TTNET abonesi olmak için TTNET ofislerine başvurunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir