Ttnet Alo ve İnternette 12 Ay İndirimli Kampanya

Ttnet ev telefonu ve internet ayda sadece 39,99 TL den başlayan fiyatlarla sizlerle…

Sadece 12 ay taahhüt veriyorsunuz ve modeminiz de sizin oluyor.

Üstelik kampanya kapsamında akşam 7’den Sabah 7’e bedava konuşabiliyorsunuz. Her ay da 3000 dakikanız oluyor.

8 Mhps’ye kadar kadar hızlı, isterseniz kotalı, isterseniz de kotasız internetin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Kotalı internet istediğinizde ayda sadece 39,99 TL, kotasız yani sınırsız internet isterseniz ayda sadece 59,99 TL ödüyorsunuz. Kampanyadan yararlanabilmek için 31 Aralık 2012 tarihine kadar başvurada bulunmanız gerekiyor.

TTNET Alo ve İNTERNETTE 12 Ay İndirimli kampanyada başka neler var?

Öncelikle kampanyaya;

  • İnternet ve telefon ücretleri
  • Ttnet internet hizmetlerinden, NET&, NET12, NETLİMİTSİZ, NETLİMİTSİZ plus, 8LİMİTSİZ, ADSL paketleri ve ULTRANET% ve ULTRANET LİMİTSİZ paketleride dahil.
  • Kampanya 12 taahhütlü
  • Telefon görüşmeleriniz ve internet kullanımlarınız tamamı tek bir TTNET faturasında yansıtılıyor.
  • Kota aşım ücretleri ve ek hizmetler ayrıca ücretlendirilerek faturanıza yansıtılıyor.
  • 18 Eylül 2012 tarihinden sonra internet hattınızı iptal ettirdiyseniz veya herhangi bir kampanyaya taahhüttünüz devam ediyorsa bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz.
  • 12 aylık indirim süresi dolduğunda, 13. aydan itibaren mevcut o dönemin ücretlendirmesinden olacak.
  • Kampanyada sunulan, 8 Mhps hız, hattınızın bulunduğu yerin destekleyip, desteklememesi koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.
  • Sabit telefon hattı aboneliğiniz yoksa, bir defaya mahsus 14 TL’lik bir bağlantı ücreti alınıyor ve yeni abonelerden aylık 2,5 TL bağlantı ücreti faturanıza 12 ay boyunca yansıtılıyor.
  • Kampanyaya KDV ve ÖİV dahil fakat hat açma, yeni bağlantı kurulumu gibi bazı hizmetlerin ücretleri faturanızı eşit taksitlerde yansıtılıyor.

Taahhüt süreniz olan 12 ay dolmadan paketinizi iptal ettirmek isterseniz, sözleşmeye aykırı davrandığınız için cezai işlem uygulanıyor. Cezai işlem ise, modemli kampanya seçtiyseniz, cihaz bedeli olarak ücret alınıyor. Bunun dışında yararlandığınız indirim tutarları hesaplanarak faturanıza yansıtılıyor. Taahhüt süreniz bittikten sonra yapacağınız iptallerin herhangi bir faturalandırma dönüşü olmuyor.

Ttnet’in Alo ve İnternette 12 ay İndirimli Kampanyasında;

– NET6, NET12 ve ULTRANET paketlerinde aylık kullanım kotanız 25 GB,

– NETLİMİTSİZ Plus için belirlenen kotanız 100 GB,

– NETLİMİTSİZ ve ULTRA LİMİTSİZ paketleri için 50 GB olarak belirlenmiş. Belirlenen bu internet kotalarını aştığınız takdirde, internet erişim hızınız 3 Mhps’ye düşürülüyor. Bir sonraki ay yani dönem yenilemeniz geldiğinde hızınız tekrar yükseliyor. Kota aşımınız olmazsa, erişim hızınızda bir değişme yaşamıyorsunuz.

Taahhüt edilen erişim hızları, sabit değil. Kampanyada belirtilen hız, ulaşılabilecek en yüksek hızı belirtiyor. Farklı koşullara göre, erişim hızınızda değiklik gösterebiliyor.

TTNET internet paketleri kampanyalarınıza dahil olduğunuzda, size hat üzerinden konuşma ile ilgili pek çok fırsat sunuluyor.

TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirimli Kampanyası, mevcut modem sayıları ile orantılı olarak stoklu bir kampanya. Stoklar ve başvuru tarihi bitmeden kampanyadan yararlanmak istiyorsanız acele etmelisiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir