Kullanıcı Servisleri

Sponsorlu Bağlantılar

TTNET 2 Ay Ücretsiz 10 Ay İndirimli İnternet Kampanyası

TTNET NET6 internet paketi ile 6GB kotalı interneti ayda sadece 19,90 TL’ye sunuyor. Üstelik 2 ay bedava. Kampanyanın indirimden de 10 ay boyunca yararlanabiliyorsunuz.

TTNET’in sunduğu NET6 paketi ile dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 6GB internet, 8Mhps’ye kadar hızlı!

Hayır benim paketim sınırsız olsun, ben yine ilk 2 ay ücret ödemeyeyim ve kampanyadan 10 ay boyunca yararlanayım derseniz, NETLİMİTSİZ kampanyasını da deneyebilirsiniz. TTNET NETLİMİTSİZ kampanyasında, 2 aydan itibaren ödeyeceğiniz aylık tutar ise sadece 39 TL! Tabiki yine 8 Mhps ‘ye kadar ulaşabilen bir hızda.

Kampanya 24 ay taahhütlü bir kampanya.

Kampanyada başka neler var derseniz;

Kampanyadan tüm bireysel ya da kamulu, yeni ve taahhütsüz tüm TTNET aboneleri 24 ay taahhüt vererek katılabiliyorlar. TTNET 24 ay taahhütlü indirim kampanyasının, ilk 12 aylık indirimi bittiğinde NET6 kotalı internet kampanyasına ayda 32 TL, NETLİMİTSİZ internet kampanyasının indirimi bittiğinde ayda 59 TL ödemeye başlıyorsunuz. İndirimsiz ödemeler her iki kampanya içinde 13. aydan itibaren başlıyor. Üstelik siz her iki kampanya için de, ilk iki ay ödeme yapmıyorsunuz.

TTNET ilk kez başvuran yeni abonelerin faturalarına, 3. aydan itibaren 2,5 TL’lik bağlantı ücreti paket ücreti dışında 12 ay boyunca yansıtılıyor.

Bu ödemelerin dışında, her iki kampanya için de paket ücretsiz ilk iki ay da dahil olmak üzere aylık 15 TL yalın internet kullanım bedeli, paket ücretlerinden bağımsız olarak faturanıza yansıtılıyor.

TTNET kampanyalarına dahil olduğunuzda telefon hattı olmayan ya da TTNET internet bağlantısı olmayan abonelerden bir defaya mahsus olarak 8 TL’lik devre hazırlama ücreti alınıyor.

24 aylık taahhüt süreniz boyunca, paket değişikliği yapabiliyorsunuz. Fakat geçeceğiniz paketin aylık ödeme tutarları mevcut paketinizden düşük olmaması gerekiyor. Aksi takdirde yaptığınız kontrata aykırı davranmış oluyorsunuz.

Kampanyalarda size modem cihazı verilmiyor. Cihazınız yoksa ve TTNET’ten almak isterseniz, kablosuz modem alabiliyorsunuz. Kablosuz modemin fiyatı ise 3. aydan itibaren faturanıza yansıtılıyor ve 22 ay boyunca, ayda sadece 2,18 TL ek olarak ek ödeme yapıyorsunuz.

Herhangi bir damga vergisi ödemiyorsunuz. Damga verginiz TTNET tarafından karşılanıyor. 

NET6 paketini seçerseniz kota alımınız, ilk 2 ay da dahil olmak üzere o dönem hangi tarife geçerli ise ondan hesaplanarak faturanıza yansıtılıyor.

Başka kampanyaya geçmeden, kampanyalarınızı ya da tarifenizi iptal etmek isterseniz, yeni aboneler için aktivasyon tarihinden, iptal tarihine, eski aboneler için de kampanyaya katılım tarihinden, iptal tarihine kadar geçen tüm yararlanılan indirim tutarlarının toplamı, varsa eğer bağlantı ücretlerinin ödenmemiş taksitleri  faturalandırılıyor. Eğer modem de aldıysanız, ödediğiniz taksit tutarı, modemin ücretinden düşülerek faturanıza yansıtılacak.

TTNET internet paketleri kampanyalarında taahhüt edilen 8 Mhps hız, ulaşılabilecek en yüksek hızı ifade ediyor. Bu hıza ulaşılabilmek için bulunduğunuz yerdeki alt yapının uygun olması gerekiyor.

Tüm bunlara ek olarak TTNET kampanyalarından dönem dönem değişiklik yapabiliyor. Bu değişiklikler de yaptığınız kontratın içerisinde yer alıyor. Tarifelerde değişiklikler olursa faturanıza yansıtılıyor.

TTNET NET6 ve TTNET NETLİMİTSİZ internet paketleri stoklarla sınırlı ve son katılım tarihi 30 KASIM 2012.

 

 

 

Diğer Kampanyalar

  • TTNET HAZIRNET İnternet TTNET ile istediğiniz gün internetim olsun ve ben kullandıkça ödeyim diyorsanız TTNET HAZIRNET tam size göre. HAZIRNET aboneliğiniz boyunca modem kullanımınızda ücretsiz. Üstelik kampanyada aylı...
  • Ttnet Alo ve İnternette 12 Ay İndirimli Kampanya Ttnet ev telefonu ve internet ayda sadece 39,99 TL den başlayan fiyatlarla sizlerle... Sadece 12 ay taahhüt veriyorsunuz ve modeminiz de sizin oluyor. Üstelik kampanya kapsamında akşam 7'den ...
  • TTNET HEPNET İnternet Paketi TTNET Türkiye de bir ilki gerçekleştiriyor ve TTNET ADSL, TTNET Mobil 3G ve TTNET WİFİ servislerini tek bir pakette sunuyor. TTNET HEPNET paketi ile internetiniz hep yanınızda. 4 GB kotalı ADSL ...
  • Ttnet İlk 5 Ay İnternet Bizden Ttnet yepyeni kampanyası ile yine gözde olmayı başardı. Ttnet ilk 5 ay internet bizden kampanyası ile size Hoşgeldin hediyesi sunuyor. Sadece 24 ay taahhüt vererek sahip olabileceğiniz bu paket ile...
  • TTNET Taksitli Modem TTNET yeni abonelerine ve modem yenilemek isteyen mevcut abonelerine ayda sadece 2 TL’ ye yepyeni kablosuz modem veriyor. TTNET ile yeni modem sahip olmak isterseniz 24 ay taahhüt vermeniz gerek...

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>