TTNET 2 Ay Ücretsiz 10 Ay İndirimli İnternet Kampanyası

TTNET NET6 internet paketi ile 6GB kotalı interneti ayda sadece 19,90 TL’ye sunuyor. Üstelik 2 ay bedava. Kampanyanın indirimden de 10 ay boyunca yararlanabiliyorsunuz.

TTNET’in sunduğu NET6 paketi ile dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 6GB internet, 8Mhps’ye kadar hızlı!

Hayır benim paketim sınırsız olsun, ben yine ilk 2 ay ücret ödemeyeyim ve kampanyadan 10 ay boyunca yararlanayım derseniz, NETLİMİTSİZ kampanyasını da deneyebilirsiniz. TTNET NETLİMİTSİZ kampanyasında, 2 aydan itibaren ödeyeceğiniz aylık tutar ise sadece 39 TL! Tabiki yine 8 Mhps ‘ye kadar ulaşabilen bir hızda.

Kampanya 24 ay taahhütlü bir kampanya.

Kampanyada başka neler var derseniz;

Kampanyadan tüm bireysel ya da kamulu, yeni ve taahhütsüz tüm TTNET aboneleri 24 ay taahhüt vererek katılabiliyorlar. TTNET 24 ay taahhütlü indirim kampanyasının, ilk 12 aylık indirimi bittiğinde NET6 kotalı internet kampanyasına ayda 32 TL, NETLİMİTSİZ internet kampanyasının indirimi bittiğinde ayda 59 TL ödemeye başlıyorsunuz. İndirimsiz ödemeler her iki kampanya içinde 13. aydan itibaren başlıyor. Üstelik siz her iki kampanya için de, ilk iki ay ödeme yapmıyorsunuz.

TTNET ilk kez başvuran yeni abonelerin faturalarına, 3. aydan itibaren 2,5 TL’lik bağlantı ücreti paket ücreti dışında 12 ay boyunca yansıtılıyor.

Bu ödemelerin dışında, her iki kampanya için de paket ücretsiz ilk iki ay da dahil olmak üzere aylık 15 TL yalın internet kullanım bedeli, paket ücretlerinden bağımsız olarak faturanıza yansıtılıyor.

TTNET kampanyalarına dahil olduğunuzda telefon hattı olmayan ya da TTNET internet bağlantısı olmayan abonelerden bir defaya mahsus olarak 8 TL’lik devre hazırlama ücreti alınıyor.

24 aylık taahhüt süreniz boyunca, paket değişikliği yapabiliyorsunuz. Fakat geçeceğiniz paketin aylık ödeme tutarları mevcut paketinizden düşük olmaması gerekiyor. Aksi takdirde yaptığınız kontrata aykırı davranmış oluyorsunuz.

Kampanyalarda size modem cihazı verilmiyor. Cihazınız yoksa ve TTNET’ten almak isterseniz, kablosuz modem alabiliyorsunuz. Kablosuz modemin fiyatı ise 3. aydan itibaren faturanıza yansıtılıyor ve 22 ay boyunca, ayda sadece 2,18 TL ek olarak ek ödeme yapıyorsunuz.

Herhangi bir damga vergisi ödemiyorsunuz. Damga verginiz TTNET tarafından karşılanıyor. 

NET6 paketini seçerseniz kota alımınız, ilk 2 ay da dahil olmak üzere o dönem hangi tarife geçerli ise ondan hesaplanarak faturanıza yansıtılıyor.

Başka kampanyaya geçmeden, kampanyalarınızı ya da tarifenizi iptal etmek isterseniz, yeni aboneler için aktivasyon tarihinden, iptal tarihine, eski aboneler için de kampanyaya katılım tarihinden, iptal tarihine kadar geçen tüm yararlanılan indirim tutarlarının toplamı, varsa eğer bağlantı ücretlerinin ödenmemiş taksitleri  faturalandırılıyor. Eğer modem de aldıysanız, ödediğiniz taksit tutarı, modemin ücretinden düşülerek faturanıza yansıtılacak.

TTNET internet paketleri kampanyalarında taahhüt edilen 8 Mhps hız, ulaşılabilecek en yüksek hızı ifade ediyor. Bu hıza ulaşılabilmek için bulunduğunuz yerdeki alt yapının uygun olması gerekiyor.

Tüm bunlara ek olarak TTNET kampanyalarından dönem dönem değişiklik yapabiliyor. Bu değişiklikler de yaptığınız kontratın içerisinde yer alıyor. Tarifelerde değişiklikler olursa faturanıza yansıtılıyor.

TTNET NET6 ve TTNET NETLİMİTSİZ internet paketleri stoklarla sınırlı ve son katılım tarihi 30 KASIM 2012.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir