TicToc 4 Uygulaması

TicToc 4 milyonu aşan kullanıcısı ile özellikle mesajlaşmaya bilgisayardan da devam etmek istemeyen genç kullanıcılar arasında hızla yayılıyor. TicToc, ücretsiz mesajlaşma ve konuşma imkanı sağlamasının yanı sıra dünyanın her yerindeki kişilerle sesli arama seçeneği de sunuyor.

Kullanıcının bilgisayarda başlattığı sohbete, istediği anda mobil cihazı üzerinden kaldığı yerden devam edebilmesi özelliğine sahip TicToc bilgisayarda hiçbir sohbet geçmişi de tutmuyor. TicToel D özelliği ile telefon rehberinde bulunmayanlarla mesajlaşma imkanı sunan uygulama sohbete başlamak için cep telefonu numarası verme  ortadan kaldımış oluyor. IC  Mobil mesajlaşma uygulamalarının zenginleşen fonksiyonları ile her geçen gün daha fazla iletişim türünü üzerlerinde barındırdığını söyleyen TıcToc Olke konuşuyor.

Akıllı telefon kullanıcı sayısının artmasıyla mesajlaşmanın da ötesinde insanlar konuşmak için de mobil operatöre ihtiyaç duymaz hale gelecekler. Bu noktada TicToc ve benzeri uygulamalar adeta bir operatör fonksiyonu üstlenebilecek.” OPERATÖRLER SADECE INTERNET SATACAK Bu uygulamalar operatörterin sadece SMS değil ses gelirlerini de etkiliyor çünkü insanlar aramak yerine bu yarlımlardan iletişim kurmayı tercih ediyor. Buna karşın data gelirleri anıyor.

Marco, gelecekte mobil mesajlaşma uygulamalarının ses ve mesaj dışında çok daha fazla hizmet vereceğini operatörlerin ise bir tür internet servis saglayam konumuna geleceğini ve sadece internet saracağını söylüyor. Bu arada hatırlayalım, Viber, her cihazdan rahatça mesajlaşabilmenizi sağlıyor. Viber ile metin, video, ses ve forograllı mesajlar gönderebileceğiniz gibi, diğer Viber kullanıcılannı VolP teknolojisi ile sesli aramam sağlıyor. Yazılım, reklam göstermeden ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir