Teledünya Üst Paket

Teledünya  Türksatkablo alt yapısı üzerinden yayaına başlamış dijital bir platform’dur.Bu platform’da yer alanlar ise;22’si  HD,131 SD olmak üzere toplam 153 tv kanalı bulunmaktadır.Ayrıca 12 tane de radyo da var.Teledünya’da çanak antene gerek yoktur.Kablo TV alt yapısı olması yeterlidir.Türkiye’de de sadece 22 ilde vardır.

Ayrıca bu sayede uydunet adı altında internet hizmetinden de faydalanılabiliyor.Teledünya’da herşey bu kadarıyla da sınırlı değil.EPG özelliği ile bütün kanalların yayın akışına ulaşmakta mümkün.Mesela izlemek istediğinizkanalı seçip dizi,filmibelgesel ya da maçınız başladığında  set-top-Box sayesinde o TV kanalı otomatik olarak açılacak.

TV izlemekten sıkılıp farklı şeyler yapmak istediğiniz de bile set-top-Box sayesinde tetris ve sudoku oyunlarıyla kafa dağıtabilirsiniz.

Dünya çapında adını duyurmuş olan Teledünya’nın eylül 2012 itibariyle tam 512.654 abonesi bulunmaktadır.

Artık Tledünya üst pakete sahip olmak çok kolay ve daha avantajlı.Teledünya üst paket alana şimdi hem temel paket hem de Kablo TV bedava hemde ayda 19.5 TL taksitle.Aktivasyon ücreti ise nakit öderseniz 35 TL taksitle öderseniz 42 TL’dir.

Sizde bu kampanya’dan yararlanın.TV izlemenin tadına Teledünya ile varın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir