SuperOnline Haydi Gel, Bize Taşın

Turkcell SuperOnline herkese, “Haydi Gel Bize Taşın” diyor.

Turkcell SuperOnline Fiber internet paketinin sunduğu avantajlı dakikaların yer aldığı pakette, sabit ücret ödemeden konuşabiliyorsunuz.

Üstelik kampanya kapsamında, ePure Süper Dect telefon ve 4GB’lık internet kullanımınızı da size hediye ediyor.

Ev numaranızı SuperOnline’a taşıdığınızda, Turkcell SuperOnline’nın size sunduğu bu avantajlardan yararlanabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında sabit ücrette ödemiyorsunuz. Ayrıca, Tüm Turkcell SuperOnline aboneleri ile sesli konuşmalarınız da ücretsiz.

Kampanya kapsamında, seçeceğiniz pakete göre verilen Dect telefonlar, SuperOnilene’dan size hediye!

Turkcell SuperOnline Haydi Gel, Bize Taşın paketinde, hattınızı taşıdığınızda telefon numaranız değişmiyor.

İnternet kullanımlarınız ise ne kadar kullanırsanız o kadar ödüyorsunuz ve seçtiğiniz dakika paketinin dışında sabit ücret ödemiyorsunuz.

Kampanya kapsamında seçtiğiniz dakikaları, şehir içi, şehirler arası, GSM, uluslararası, PSTN 444 ve Yerel Alternatif Telekom Operatörlerine yapacağınız aramaların tümünde, özgürce kullanabiliyorsunuz. Diğer arama yönlerine yapacağınız görüşmeler, Turkcell SuperOnline Konuştukça Öde tarifesi üzerinden ücretlendirilerek, faturanıza yansıtılıyor.

İnternet ve sabit telefon görüşmeleriniz, size tek bir faturada ücretlendiriliyor.

Bu kampanyadan, isterseniz numaranızı Turkcell SuperOnline’a taşıyarak, isterseniz de yeni bir Turkcell SuperOnline numarası alarak yararlanabilirsiniz.

Turkcell SuperOnline’a numaranızı taşımak yerine, yeni bir numara almak isterseniz, her ya faturanıza, vergiler dahil 4,99 TL kullanım vergisi ekleniyor (bu ücrette değişiklik olabiliyor, değişiklik olduğunda ise, SuperOnline duyurusunu yapıyor). Ayrıca yeni numara talep edildiğinde, bir defaya mahsus olarak 2TL numara talep bedeli faturanıza ekleniyor. Numara talep bedeline KDV ve ÖİV dahil oluyor.

Kampanyaya katılabilmek için, bulunduğunuz bölgede, Turkcell SuperOnline Fiber İnternet alt yapısı olması gerekiyor.

Kampanya kapsamında, kullanımıza verilen modem cihazlar stoklar ile sınırlı olup, mülkiyeti SuperOnline ait oluyor. Yani kampanyalardan çıkmak isterseniz yani, paketlerinizi iptal ettirmek isterseniz, kullanım için verilen modem cihazlarını iade etmeniz gerekiyor.

Haydi Gel, Bize Taşın kampanyası ve diğer tüm kampanyalarda 29 TL aktivasyon ücreti alınıyor. Buna ek olarak, taahhütnameden doğan damga vergisi de bir defalık, faturanıza yansıyor.

Kampanya kapsamında, seçtiğiniz tarifede yer alan konuşma dakikalarınızı aştığınız takdirde, Konuştukça Öde tarifesinden ücretlendiriliyor.

Kampanya içerisinde yapılan internet kullanımlarınızda, yasal sitelerden yapacağınız içerik indirimlerini destekliyor.

Kampanya ilk girişte size hediye edilen 4GB interneti 90 gün boyunca, özgürce kullanabiliyorsunuz.

Turkcell SuperOnline Haydi Gel, Bize Taşın Kampanyasında verilen modem cihazları ve hediye edilen Dect marka telefonlar stoklar ile sınırlı olduğu için, SuperOnline kampanya ve cihaz modellerinde değişiklik yapma hakkına sahip oluyor. Ayrıca kampanyaya son başvuru tarihi 31 Aralık 2012. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız acele etmelisiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir