SONY Playstation vita için youtube uygulaması

Sony, yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PlayStation Vita (PS Vita) kullanıcıları için beklenen haber geldi! Sony PlayStation Vita için, 2012 Haziran itibaren çeşitli ülkelerde, YouTube uygulamasını çeşitli, pilot ülkelerde sunmaya başlamıştı. Uygulama ile ilgili yoğun talep olmasının ardından, pilot bölgeler dışında da YouTube uygulamasının, Türkiye’de ki PlayStation Vita kullanıcıları için de güncellemenin yapılmasının ardın, uygulama yoğun talep gördü.
Haziran ayından beri heyecanla beklenen uygulama, sonunda Türkiye’de de kullanıcıları ile buluştu.2012 yılının son ayında, ülkemizde de, Sony PlayStation Vita kullanıcıları, YouTube uygulamasından yararlanabilecek.
Sony, PlayStation Vita için bu uygulama ile komediden, oyunlara yönelik ip uçları, günün son trendlerine kadar pek çok YouTube videosunu, 5 inç (16 : 9) OLED ekranda izleme keyfini kullanıcıları ile buluşturdu. Sony, PlayStation Vita kullanıcılarına, PlayStation Vita Store aracılığıyla ulaşım imkanı sunuyor. YouTube uygulamasında, önerilen videoları arama, özellikler, video izlerken beğenme ve beğenmeme düğmelerinin yanı sıra, videolar ile ilgili yorumlara da ulaşabiliyorsunuz.
Bu özelliklerin dışında, Sony PlayStation  Vita kullanıcıları, YouTube uygulamasında, izledikleri videoların uygun olup, olmadığını işaretleme imkanına da sahipler. Ayrıca, isterseniz eğer, güvenli arama filtreleri de yapabiliyorsunuz. Kullanım esnasında, yapacağınız filtreleme ile içeriğini uygun görmediğiniz, videolar karşınıza çıkmayacaktır. Böylelikle de istemediğiniz herhangi bir sürpriz ile karşılaşmayacaksınız. Fakat YouTube uygulaması içerisinde, 720p’ye kadar olan vidoları yürütebiliyorsunuz.
Sony PlayStation Vita taşınabilir eğlence sistemine gelen, Yotube uygulaması ile eğlence cihazına olan talebin artması bekleniyor. Sony PlayStation Vita eğlence cihazı, yeni YotuTube uygulaması ile artık çok daha keyifli!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir