smile adsl internet paketleri

Smile Adsl,Doğan Telekom’un bir markasıdır.2006 yılında faaliyete geçen smile adsl her geçen gün kurulumu ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.Smile Adsl,hem hesaplı hem de herkesin ihtiyaçlarına yönelik kampanyalarla hizmet veriyor.

SMİLE İNTERNET PAKETLERİ

BİR DOST KAMPANYASI:Eğer smile adsl abonesi iseniz,abone yaptığınız her arkadaşınız için 1 ay bedava internet kazanıyorsunuz.Yani 12 arkadaşınızı abone yaparsanız 1 sene internetiniz bedavaya geliyor.

İNTERNET FİYATINA D-SMART+LİMİTSİZ İNTERNET:Smile aktivasyon ücreti alınmayıp,8mb’a kadar limitsiz internet alana D-Smart paketi hediye oluyor.

LİMİTLİ FİYATINA LİMİTSİZ İNTERNET:6 ay boyunca sadece 29 TL olup,aktivasyon ücreti alınmıyor.Ayrıca 8 mb’e kadar limitsiz internet hakkıyla

YENİ EVLİ PAKETİ:Evlenecek olan çiftlere ya da yeni evlenmiş olan çiftlere özel bu pekette hem modem hem de internet ücretsiz.

Eğer siz de smile adsl internet paketlerinden birini kendinize uygun buluyorsanız hemen SMİLE ADSL internet sitesine girerek ya da 0 850 266 02 66 numaralı telefondan arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir