Samsung Galaxy S3 için Android Güncellemesi

samsung galaxy s3

Samsung Galaxy S3 modeli için, yapılan düzenlemelerden sonra ilk Android Güncellemesi, İngiltere gibi pilot ülkelerde yapılmaya başlandı. Yeni güncelleme, Türkiye’de de birkaç içerisinde yapılmaya başlanacak.

Kullandığınız operatöre göre büyüklüğünde değişiklik gösterebilecek olan güncelleme 31,17 MB civarında olduğu gelen bilgiler arasında. Cihazın sürümü değişmeyecek ve herhangi bir yükseltme olmayacak. Samsung Galaxy S3 için gelen ilk güncelleme mevcut açıklar ve hatalar için olacak.

4.0.4 Android sürümünü kullanan Samsung Galaxy S3 model kullanıcıları, sürümleri değişmeden 4.0.4 Android sürümünde sabit kalacaklar. Cihazda yer alan açıklar ve hatalar giderilmeden I9300XXLES kodlu güncelleme yapılamayacağından, ilk düzenlemenin yapılması gerekiyor. Böylece sürümü değiştiren ilk güncelleme gelmeden, düzenlemeler yapılmış olacak ve cihaz sürüm güncellemişi ile stabil çalışabilecek.

Samsung Galaxy S3 cihazının düzenlenmesi için gelecek olan ilk Android Güncellemesi cihazınızda, görünümde ya da işletiminde bir değişikliğe sebep olmayacak. Sadece yazılımda ki hatalar düzeltileceği için, kodlama yapısında yapılacak değişiklikleri fark edemeyeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir