sabit telefonda hd ses kalitesi

Her ne kadar cep telefonları hayatın vazgeçilmezi olsada hala hayatımızda sabit telefonlarında yeri hala önemsenecek derecede büyük bir alanı kapsamaktadır.

Türkiye’de bir ilk olarak sabit telefonunda hd ses kalitesini Turkcell Superonline sabit telefon kullanıcıları için yeni bir hizmet olarak piyasaya duyurmuştur. Sadece fiber optik sistemler kullanılarak hizmet veren bu sistem telefondaki ses kalitesini dahada gerçeğe yakın olarak sunmaktadır.
       Sadece dünya standartlarında kullanılan fiber optik bu sistemle kullanılan bu uygulama ile Hd sistem hizmeti sağlayan bu içerikle birlikte telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesi daha net ve gerçeğe yakın bir netlikle duyabiliyorlar.
       bu fırsattan faydalanmak isteyenler için yeni abonelik ve var olan abonelikler üzerinde değişiklik yapmak isteyenlere çeşitli fırsat ve olanaklar sağlanmaktadır.
Hd ses kalitesinden yararlanmak isteyenler ve bu yeniliği kapsayan abonelikler şunlardır;
Hd Dect telefon ve avantajlı dakika paketleriyle ayda 23.99 tl den başlayan fiyat tarifeleriyle size ulaşıyor.
Bu paketlerden ev telefonunu numarasını değiştirmeden Turkcell Superonline ‘a taşıyanlar ve yeni numara hizmetini başlatanlar faydalanabilecekler.

Hd ses paketlerini ve bu paketlerin teknik özelliklerini incelemek isteyenler en yakın Turkcell superonline şubesine uğramalı veya web sitesinden takip edebilirsiniz.

2 comments on “sabit telefonda hd ses kalitesi
  1. Alim Kayur dedi ki:

    Türkiyede takriben 6 ay lik zaman icin internet ve Telefon uygun fiyat paketi ni ögrenmek istedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir