KVK Yurtdışından Gelen Cihazlara Teknik Servis Güvence Paketi!

Türkiye’de servis noktaları ve mobil dağıtımı ile en güvenilir ve en çok ses getiren KVK firması, şimdi de yurtdışından getirdiğiniz ve hatta Türkiye’de bulunmayan cihazlara servis güvencesi vermeye başladı.

KVK Yurtdışından Gelen Cihazlara Teknik Servis Güvence Paketi adı altında sunduğu hizmette, yurtdışından getirilen ve Türkiye Garantisi olmayan cihazlar da size teknik servis hizmeti sunuyor.

KVK’nın Yurtdışından Gelen Cihazlara Teknik Servis Garantisi Paketi’nden yararlanabilmek için, yurtdışından getirdiğiniz cihazınızı pasaportunuza işlenmiş olmanız gerekiyor. Yani sadece yasal yollardan Türkiye’ye giriş yapan cihazlarınız ile bu hizmetten yararlanabiliyorsunuz. Kaçak yollarla gelen, Türkiye’de, ülkeye girişi olmayan cihazlarla bu paketi satın alamıyorsunuz.

Fakat KVK, satışı bulunan pek çok marka ve bu markaların çeşitli modelleri olması sebebi ile teknik servis hizmeti sunarken, herhangi bir sıkıntı yaşamak istemiyor. Bu sebeple kayıt sırasında, hangi cihazlara, ne tür teknik servis desteği verileceği bilgisini size aktarıyor. Bilgilendirmesini yaptığı alanlar dışında, teknik servis garantisi vermiyor.

KVK, mevcut şartlarda Türkiye Resmi Dağıtıcısı oldu firmalara ve Resmi Teknik Servis’i unvanına sahip olduğu firma ve modellere satış yapmayı planlıyor. Bunun dışındaki firma ve bu firmaların modellerini şuan için, garanti kapsamı dışında tutuyor. İlerleyen dönemlerde, diğer firma ve modeller içinde, teknik servis garantisini sunabileceği gelen bilgiler arasında ama şu an için öncelik olarak mevcut anlaşmalı olduğu firmalar ve modeller için.

Yurtdışından getirdiğiniz, kayıtlı cihazınızın, anlaşmalı firma ve modeller arasında yer alıp almadığını, yer alıyorsa, Yutrdışından Gelen Cihazlara Teknik Servis Güvence Paketi için, ne kadar servis ücreti ödeyeceğinizi, hangi şartlarda kampanyadan yararlanabileceğinizi, bulunduğunuz ildeki yetkili KVK Store‘ları ziyaret ederek ya da KVK Store‘lara telefon ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın, KVK, Yurtdışından Gelen Cihazlara Teknik Servis Güvence Paketi’ni sadece yasal yollarla ülkeye giriş yaptırılan cihazlar için sunuyor ve bu cihazların firmaları ile anlaşmalı olması gerekiyor!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir