İnternet Fiyatına D-Smart ve Limitli İnternet

D-Smart ve 8 MB hızında internet ayda sadece 29 TL!

Kampanya 24 ay taahhütlü bir kampanya. Kampanyadan yararlanabilmek için 30 Kasım 2012 tarihine kadar D-Smart yetkili satış noktalarından başvuru yapmanız gerekiyor.

D-Smart ve 8 MB hızında internet paketine katıldığınızda hem Maxi Paket ile çok sayıda kanalı içinde bulunduran dijital yayından yararlanacaksınız, hem de interneti keyifle kullanabileceksiniz.

D-Smart kampanyalarınıza katıldığınızda tüm ürünleri için, iç kurulum bedeli olarak 40 TL tutarında bir ücret ödüyorsunuz. İsterseniz bu ücret ilk faturanıza tek bir seferde yansıtılıyor, isterseniz de ayda sadece 2TL olarak 24 ay faturanıza yansıtılıyor.

Kampanyadan sadece bireysel abone olanlar yararlanabiliyor. Kurumsal müşteri olarak kampanyaya dahil olamıyorsunuz.

Dış kurulum, çanak ve kablolama ücretleri kampanya kapsamında verilen aylık ödeme tutarlarına dahil olmuyor. Dış kurulum, çanak, kablolalama gibi işlemler için başvuru yaptığınız tarihindeki bedellerinden ayrıca ödeme yapıyorsunuz.

Kampanyaya katılmak isterseniz ücretsiz olarak 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri Hattını arayabilirsiniz. Üstelik bu kampanya ve D-Smart’ın diğer kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgi alabiliyorsunuz.

İnternet Fşyatına D-Smart ve Limitsiz İnternet kampanyası 24 taahhütlü bir kampanya olduğu için, taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkmak isterseniz, taahhütte aykırı işlem olacağından, cezai işlem uygulanıyor. Kampanya kapsamında yararlandığınız tüm indirimler ve faydalandığınız özel koşulların mevcut dönemdeki ücretlendirilmesi hesaplanarak faturanıza yansıtılıyor.

Kampanya özetle size;

İnternet Fiyatına D-Smart + Limitli İnternet Kampanyası  İnternet fiyatına, internet ve D-Smart Giriş Paketi bir aradadır. 8MB 4GB internet ve D-Smart Giriş Paketi, internet fiyatına sadece 29TL’dir. Üstelik 24TL D-Smart Net aktivasyon bedeli ödemeyeceğiniz muhteşem paketi sunuyor.

Kampanya stoklarla sınırlı, bu yüzden başvuru için acele etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir