Kategori: “Güncel”

Güncel İnternet Paketi Kampanyaları 2017

Turkcell internet paketleri

  • BİP uygulamasını kullanan Turkcell müşterileri, uygulamadaki “Keşfet” bölümüne basarak, bir fotoğraf göndermeniz üzerinde hattınıza 2 GB internet paketi hediye edilecektir.
  • BİP servisi üzerinden arkadaşlarınıza günlük on mesaj attığınız takdirde veya grup kurduğunuz takdirde 1 GB internet kazanma hakkınız vardır.
  • BİP Messenger uygulamasını kullanan Turkcell müşterileri, BİP yazılımını indirdikleri takdirde, aylık 1 GB internet hediye edilmektedir. BIP yazıp 2222’e mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • Eğer ki Genç Turkcell kullanıcısıysanız, 30 TL değerindeki lira yüklemelerinize 1 GB internet paketi hediye edilmektedir. Yine BİP uygulamasındaki “Keşfet” bölümüne basarak GNC bölümüne girerek “GNC1GB” yazmanız yeterli olacaktır.
  • Genç Turkcelliler, GNCTRKCLL mobil uygulamasını telefonlarına indirirek 1 GB internet paketi kazanma hakkına sahip olmaktadırlar.
  • Turkcell Toplantıdayım uygulamasından faydalanan Turkcell müşterileri, bu uygulamayı kullanmaya başladığı andan itibaren, haftalık kullanmanız üzere 1 GB internet paketi hediye edilmektedir.

(daha&helliip;)

Denizbank Borç Kapatma Kredisi Başvuru Şartları

Borç ödemek her türlü şart altında son derece zor bir süreç olmak ile beraber eğer borçlarımız birden fazla ödenmek zorunda ise bu durum bizi maddi açıdan iyice sıkıntıya düşürmektedir. Farklı farklı yerlere yapılmış olan borçlar ödeme konusunda oldukça büyük problemlere neden olmak ile birlikte neyse ki anlatılmakta olan durumdaki kişilerin imdadına bankalar ve onların borç kapatma kredisi yetişmektedir. Ülkemizde hizmet vermekte olan hemen hemen her bankanın borç kapatma kredisi hizmeti var olmak ile birlikte bugünkü yazımızda bu konuda en çok öne çıkmış olan Denizbank borç kapatma kredisi başvurusu şartlarına yer vereceğiz. (daha&helliip;)

Bringo Fatura Ödeme

Bringo telekominikasyon hizmeti toplu hat alımı, numara taşıma, bulut santral hizmeti veriyor. Bringo fatura ödemesi için, kredi kartı ile internet üzerinden ödeme yapmak istiyorsanız, sisteme abone numaranız ve şifreniz ile birlikte giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra, karşınıza çıkan fatura tutarı doğruysa, herhangi bir sıkıntı yoksa kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi yapabilirsiniz.  (daha&helliip;)

Eser Telekominikasyon Fatura Ödeme

Eser telekominikasyon, iletişim kapsamında üst düzey bir hizmet sunuyor. Bu hizmet doğrultusunda, alacağınız hizmet karşılığında, Eser telekominikasyon fatura ödeme işlemlerinizi, firmanın anlaşmalı olduğu İş Bankası’ndan yapabiliyorsunuz. Şubelerden, internet bankacılığından ya da atmlerden de ödemeleri yapabilirsiniz.  (daha&helliip;)

Turknet Fatura Ödeme

Turknet fatura ödeme işlemlerinizi, internet sayfasındaki online işlemler bölümünden yapabiliyorsunuz. Ödeme yapmak için sisteme öncelikle üye olmalısınız. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, sisteme kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak Turknet fatura sorgulama işlemi yapıyorsunuz. Eğer faturanızda herhangi bir sorun yoksa kredi kartı bilgilerinizi girerek, Turknet fatura ödemenizi yapabiliyorsunuz.  (daha&helliip;)

Doğa Telekom Fatura Ödeme

Doğa Telekom fatura ödeme işleminizi internet üzerinden yapabilmeniz için, abone numaranız  ve şifreniz ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Doğa Telekom fatura sorgulama işleminizi yapıp, ardından ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında ödeme yapabileceğiniz noktolar için, firmanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Doğa Telekom fatura ödeme işleminizi Denizbank’ta bulunan hesaplarına havale ya da eft’de gerçekleştirebilirsiniz.  (daha&helliip;)

Yukar k