Genç Turkcell Gece İnternet Kampanyası

Operatörlerin her bir yeni kampanyalar yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor ve başarılı oluyorlar. Özellikle gençlere yönelik yaptığı kampanyalar ile ses getiren Genç Turkcell gece internet kampanyası başlattı. Hemen kampanya detaylarını tarafınıza aktaralım.

Genç Turkcell gece internet kampanyası; 25 yaş altında olan ya da ön ödemeli genç tarife, GençPlus tarife, faturalı Yeni Genç tarifelerinde olan abonelere özel tasarlanmıştır.  31 Ocak 2016 tarihine kadar 00.00 ve 06.00 arasında geçerli 2 GB internet kullanıma açılıyor. 

Genç Turkcell gençlerin halinden anladı ve gece internet kullanımı için az değil 2 GB internet verdi. Verilen bu paketi sadece yurt içinde kullanabilirsiniz.  Kampanyaya katılmak için GECE2GB yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak da kampanya hakkında tüm detayları alıp kampanya ya dâhil olabilirsiniz.

Genç Turkcell gece internet kampanyası için yukarıda belirttiğimiz numaraya kısa mesaj atmanız yeterli. Kampanya son başvuru süresini kaçırmayın ve geceler boyu bol internet paketinin tadını çıkarın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir