DSmart internet yorumlar

dsmart internet paketleri

dsmart internet paketleri

D-SMART İNTERNET YORUMLAR

D-Smart için internette bir çok yorum yapılıyor.Kimileri için gayet başarılı kimileri ise kesinlikle kötü bir çalışma.Herkes belki de yaşadıkları olaylar neticesinde yapıyor bu yorumları orasını bilemiyoruz.Ama bildiğimiz tek şey var D-smartın beğenicileri olduğu kadar kullanıcılıktan çıkmak isteyenleri de var.

D-Smart Alo Şikayet sayfası var bildiğiniz üzere ve bu sayfada kullanıcılar D-smart ile ilgili görüşlerini özgürce yayınlayabiliyorlar.İsterseniz bu konu ile ilgili neler söylenmiş kısaca özetleyelim.

Bir kullanıcı D-smart’ın tarife değişirtirken kendisine haber verilmediğini ve iki faturayı birleştirip tek fatura halinde kendisine sunulduğundan yakınıyor.

Gelen başka bir yorum da ise,D-Smart üyesi olan bir kullanıcının hala internetinin bağlanmadığı ,bağlamadıkları gibi kullanıyormuş gibi fatura göndermelerinden şikayet ediyor.Ayrıca bu kişi D-Smart hakkında dava açtığını da sözlerine eklemiş.Olımlu ve güzel şeyler de söylenmiş elbette.

Eskiden ttnet abonesi olan ve daha sonra D-smart’a geçen bir kullnıcı ise memnuniyetini dile getiriyor.Bu arada ttnet’ten kurtulduğuna da şükrediyor…

Son olarak 2 yıldır D-smarttan yararlandığını belirten bir kullanıcı da gayet memnun olduğundan ve herkese tavsiye ettiğinden bahsediyor.Bunun gibi bir sürü yorumun olduğu D-SMART ALO ŞİKAYET sayfasına girerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anlaşıldığı üzere D-Smart’ın hem memnun müşterileri hem de hiç memnun olmayan müşterileri var.Ancak şöyle bir düşündüğünüzde D-smart’ın ne kadar avantajlarla dolu olduğunu da atlamamalıyız gibi geliyor bana.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir