Doping İnternet Kotalı İnternet

Son zamanlarda yaptığı kampanyalarla sizlerin ihtiyaçlarına göre hizmet veren Doping sayesinde artık intrnete bağlanmak çok daha hızlı ve zevkli hale gelecek.

“Öyle bir internet paketi istiyorum ki kotasını ben seçeyim” diyorsanız işte Doping’in sizler için belirlediği kotalı internet paketleri sayesinde bu isteğinize kavuşacaksınız.Hem daha ekonomik hem de hızından ödün vermeyen Doping kotalı internet paketleri üstelik 19.99 TL’den başlayan fiyatlarla.Sınırsız internet paketleri 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla size sunulurken kotalı internet paketleri ise çok daha uygun fiyatlarla karşınızda.

Üstelik bu kampanya dahilinde normalden çok daha düşük fiyatlarla internete bağlanabiliyorsunuz.Hem de sabit fiyat garantisi ile…Şimdi merakla beklenen kotalı internet tarifelerine bir göz atalım.

8 mb/sn’e kadar sınırsız üstelik 24 ayx39.99 TL kampanyasız ücreti ise 59.99 TL

8mb/sn’e kadar 12 GB 24 ayx29.99 TL kampanyasız ücreti ise 41.99 TL

8mb/sn’e kadar 6 GB 24 ay taksitle 19.99 TL kampanyasız ücreti ise 34.99 TL

İşte sizleri bekleyen mükemmel fırsatlar.Sözleşmenizi imzalayın 2 yıl boyunca ne ödediğinizi bilerek  internette gezinmenin keyfini çıkarın.Bu fırsatlardan yararlanmak içinse hemen başvurunuzu yapın.Siz de Dopinglenin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir