Kullanıcı Servisleri

Sponsorlu Bağlantılar

digitürk paketleri

Digitürk ile TV izlemek artık çok daha zevkli hale geldi.Aboneleri için birbirinden değişik seçenekler sunan Digitürk,herkesin zevkine göre paketlerle izleyenlerinin gönlünü fethediyor.

Üstelik oldukça avantajlı olan bu paketler herkesin zevkine hitap edecek şekilde uygun fiyatlarla sunuluyor.Bu paketler ise şu şekildedir:

GİRİŞ PAKETİ:En özel ulusal kanalları izleyebilirsiniz.

KEYİF PAKETİ:belgesel,çocuk,sporsever,haber ve dünya  ve müzik ve eğlence paketleri ile heyecanın tadını çıkaracaksınız.

PLATİN PAKETLER:film paketi,dizi paketi ile zevkinize ve isteklerinize göre dram,komedi filmlerini keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

TARAFTAR PAKETİ:giriş paketi üzerinde keyif paketi ve şampiyonlar veya süper lig paketi’ne üye olarak maç izlemenin tadını çıkaracaksınız.

FİLM PAKETİ:ilk 3 ay %50 indirimli olan bu paket ile digitürk plus keyfiyle beraber ilk 3 ay yetişkin paketi de hediye.

DİZİ PAKETİ:İlk 3 ay %50 indirimli ve digitürk plus keyfiyle beraber ilk 3 ay yetişkin paketi de hediye.

BELGESEL DÜNYASI:Ayda sadece 4 TL farkla belgeselleri digitürk farkıyla izleyeceksiniz.Giriş paketi üzerine en az bir de keyif paketi alarak üyeliğinizi balşatıp,belgeselleri canlıymış gibi izleyebileceksiniz.

ÇOCUK PAKETİ:Ayda sadece 4 TL farkla,en güzel çocuk kanallarını  çocuklarınıza izletebileceğiniz bu pakete,giriş paketi sonrasında en az 1 tane de keyif paketi alarak sahip olabilirsiniz.

SPORSEVER PAKETİ:Ayda sadece 4 TL farkla tenis,basketbol,hokey gibi spor kanalları ile artık sporseverler digitürk farkıyla izleyecekler.

MÜZİK VE EĞLENCE PAKETİ:Ayda sadece 4 TL farkla giriş paketi üzerinde en az 1 keyif paketi alarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Digitürk ile TV izlemek artık yeni bir çığır açtı ve Televizyon izlemek hiç bu kadar zevkli olmadı.Ayrıca artık programı kaçırdım diye üzülmek yok.İstediğiniz ama izleyemediğiniz programları TEKRAR İZLE hizmetiyle Digitürk play’da ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.Digitürk’ün bu hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız www.digiturk.com.tr adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Diğer Kampanyalar

  • digitürk müşteri hizmetleri Digitürk bildiğiniz gibi Türkiye'nin en büyük digital platformudur.Müşterilerine her zaman en iyi himzeti verebilmek adına müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Türkiye'nin her yerine dağılar...
  • Digitürk tarife değişikliği Digitürk evde televizyon izlemenin en zevkli halidir.Digitürk ile HD kalitesinde film,dizi,belgesel,çocuk kanalları,spor,haber ve daha birçok kanalı izlemek hiç bu kadar zevkli olmamıştı.İstediğini...
  • digitürk lig tv paketler Digitürk Lig TV paketleri'nde   erkeklere özel birçok kanal bulunup,artık erkeklerin her istediklerini bulmaları mümkün.Erkekler için süper lig'in en geniş özetleri,takımlarının maçlarını ve şampiy...
  • digitürk keyif paketi Digitürk Keyif paketleri ile birçok kanalı izleme keyfinin tadını çıkarın.Haber ve dünya paketleri,Sporsever paketi,Müzik ve eğlence paketi,belgesel paketi ve çocuk paketi ile TV izlemenin keyfine ...
  • digitürk giriş paketi Digitürk Giriş paketi ile birbirinden renkli kanalları izlemek artık çok kolay.Bütün spor dalları ile ilgili bilgileri herkesten önce siz öğrenin. HD kalitesi ile Digitürk giriş paketi'ne ayda 1...

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>