digitürk paketleri

Digitürk ile TV izlemek artık çok daha zevkli hale geldi.Aboneleri için birbirinden değişik seçenekler sunan Digitürk,herkesin zevkine göre paketlerle izleyenlerinin gönlünü fethediyor.

Üstelik oldukça avantajlı olan bu paketler herkesin zevkine hitap edecek şekilde uygun fiyatlarla sunuluyor.Bu paketler ise şu şekildedir:

GİRİŞ PAKETİ:En özel ulusal kanalları izleyebilirsiniz.

KEYİF PAKETİ:belgesel,çocuk,sporsever,haber ve dünya  ve müzik ve eğlence paketleri ile heyecanın tadını çıkaracaksınız.

PLATİN PAKETLER:film paketi,dizi paketi ile zevkinize ve isteklerinize göre dram,komedi filmlerini keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

TARAFTAR PAKETİ:giriş paketi üzerinde keyif paketi ve şampiyonlar veya süper lig paketi’ne üye olarak maç izlemenin tadını çıkaracaksınız.

FİLM PAKETİ:ilk 3 ay %50 indirimli olan bu paket ile digitürk plus keyfiyle beraber ilk 3 ay yetişkin paketi de hediye.

DİZİ PAKETİ:İlk 3 ay %50 indirimli ve digitürk plus keyfiyle beraber ilk 3 ay yetişkin paketi de hediye.

BELGESEL DÜNYASI:Ayda sadece 4 TL farkla belgeselleri digitürk farkıyla izleyeceksiniz.Giriş paketi üzerine en az bir de keyif paketi alarak üyeliğinizi balşatıp,belgeselleri canlıymış gibi izleyebileceksiniz.

ÇOCUK PAKETİ:Ayda sadece 4 TL farkla,en güzel çocuk kanallarını  çocuklarınıza izletebileceğiniz bu pakete,giriş paketi sonrasında en az 1 tane de keyif paketi alarak sahip olabilirsiniz.

SPORSEVER PAKETİ:Ayda sadece 4 TL farkla tenis,basketbol,hokey gibi spor kanalları ile artık sporseverler digitürk farkıyla izleyecekler.

MÜZİK VE EĞLENCE PAKETİ:Ayda sadece 4 TL farkla giriş paketi üzerinde en az 1 keyif paketi alarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Digitürk ile TV izlemek artık yeni bir çığır açtı ve Televizyon izlemek hiç bu kadar zevkli olmadı.Ayrıca artık programı kaçırdım diye üzülmek yok.İstediğiniz ama izleyemediğiniz programları TEKRAR İZLE hizmetiyle Digitürk play’da ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.Digitürk’ün bu hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız www.digiturk.com.tr adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir