D-SMART İNTERNET İÇİN TELEFON GEREKLİ Mİ

D-smart hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.Telefon hattına ihtiyaç olmadan sahip olabileceğiniz internet paketine sadece 9.99 tl ödemeniz yeterli olacak.

Bu kampanya’da aktivasyon ücreti alınmayacaktır.Ancak iç kurulum bedeli ise  2 tlx24 ay olarak ya da tek seferde ilk faturanıza 40 TL olarak yansıtılacaktır.SD ve HD cihazlarda abonenin eğer TÜRKSAT çanağı var ise ve kablo tv nin yanıda kadar geliyorsa dış kurulum maliyeti alınmayacak.Ancak;ev içinde kablolama başka odaya taşıma gibi talepler olduğu takdirde bu işlemler ücretlendirilecektir.

Evinde çanağı olmayan abonelerden ise,4.5 tlx24 ay=108 TL veya  nakit ödeme olarak 98 TL faturaya yansıtılacaktır.Bu kampanya 24 ay sözleşmeli olup,ADSL hizmeti için 9.99 tl eklenmektedir.

Bu kampanya’dan 2 mb’den 8 mb’e kadar ister limitli ister limitsiz internet paketi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Artık telefonla internete bağlanma devrine son.HD kalitesini D-smartla yaşamanın keyfine varın diye oldukça cazip fiyatlarıyla sizleri memnun etmek için karşınızda.Eğer siz de telefon hattı olmadan internete bağlanmak istiyorsanız en yakın D-smart şubesine başvurum ya da d-smart müşteri hizmetlerini arayarak kaydınızı yaptırın.

D-SMART İYİ SÖRFLER  DİLER…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir