D-Smart Havuç İnternet Paketi

D-Smart internet paketleri ile uygun fiyatlara internetin keyfini çıkarmak artık çok kolay. Kampanyalara katılmak ise bir telefon kadar yakın.

D-Smart HAVUÇ paketinde hem keyifle internete bağlanın, hem 21 HD kanalı, hem de yüzlerce ulusal ve yerel kanalı ayda 39,99 TL yerine, ayda sadece 29 TL ödeyin.

Kampanyaya katılmak için 24 taahhüt vermeniz gerekiyor.

Dsmart HAVUÇ kampanyasından yararlanmak istiyorsunuz, 2012 yılında satın aldığınız HD TV faturanızı, Yetkili D-Smart Satış Noktalarına götürüp başvuru yapmanız yeterli.

D-Smart Havuç Kampanyasına katıldığınızda, tüm ürünlerin iç kurulum bedeli olarak, ayda sadece 2 TL faturanıza ekleniyor. Farklı bir seçenek olarak da, isterseniz ilk faturanıza bir defaya mahsus olarak 40 TL yansıtılarak, taksitlendirmeden, iç kurulum bedelini ödeyebilirsiniz.

D-Smart HAVUÇ kampanyasına katılmak istiyorsanız ve ben ayrıntılı bilgi almak isterim derseniz, D-Smart internet sitesine girerek dolduracağınız başvuru formunun ardından, D-Smart Müşteri Temsilcileri size arayarak bilgilendiriyor. Üstelik, isterseniz katılım için ön başvurunuzu da yapıyorlar.

D-Smart HAVUÇ ineternet paketi için diğer bir başvuru yöntemi ise, 0 800 266 00 00 numaralı D-Smart Müşteri Hattını kendiniz arayabilirsiniz.

Ayda sadece 29,99 TL ödeyerek sahip olacağınız, D-Smart internet paketi ve 21 HD kanal ile yerel ve ulusal kanallarından içerisinde yer aldığı kampanya için son başvuru yapabileceğiniz tarih, 31 Aralık 2012.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir