D-Smart Fiber İnternet

İnternet Fiyatına D-Smart HD Maxi+ Limitsiz Fiber İnternet Kampanyası.

İnternet kullanıyorum ama daha hızlısını istiyorum diyorsanız D-Smart Fiber İnternet kampanyaları tam size göre.

Üstelik sınırsız internet seçenekleri ve Maxi paket bir arada, çok da cazip fiyatlara!

Bildiğiniz gibi Fiber internet, ADSL’e göre çok daha hızlı. Hem güvenilir erişim sağlarsınız hem de Fiber hizmetten yararlanırsınız.

Kampanyaya başvurduğunuz tarihten itibaren 5 gün içerisinde, paketinizi kullanmaya başlıyorsunuz. Eğer yalın Fiber hizmetinden faydalanmak isterseniz, hattınız 7 iş günü içerisinde kullanıma hazır oluyor.

Kampanya 24 ay taahhütlü bir kampanya.

İstediğiniz takdirde, 25 TL servis yönlendirme ücreti karşılığında, 50MB ve 100MB internet tarifelerini de seçebiliyorsunuz.

D-Smart Fiber İnternet paketlerini seçtiğiniz de, başka D-Smart internet kampanyalarına geçiş yapabiliyorsunuz. Fakat geçiş yaptığınız paket, düşük bir paket olamıyor. Bir üst pakete geçiş yaptığınızda herhangi bir kontrat dışı işlem olmuyor. Alt pakete geçiş yapmak istediğinizde ise, koşullar sağlanmadığı için taahhütünüze aykırı davranmış oluyorsunuz ve bu taahhüt süresinden önce paketinizi iptal etmiş gibi değerlendiriliyorsunuz.

Taahhüt süreniz dolmadan paket iptaline giderseniz, cezai işlem uygulanıyor. Kampanya boyunca yararlandığınız, indirimler ve kampanya kapsamında yararlandığınız tüm imkanlar, indirimsiz bedellerinden hesaplanarak faturanıza yansıtılıyor.

Taahhütlü 24 ayınız sona erdikten sonra isterseniz başka kampanyaya geçiş yapabilir, isterseniz mevcut kampanyanın koşulları uygunsa aynı kampanya da devam edebilir, isterseniz de üyeliğinizi iptal ettire bilirsiniz. Taahhüt süreniz dolduktan sonra herhangi bir cezai işlem uygulanmıyor.

Kampanya kapsamında D-Smart Net kurulum bedeli alınmıyor. Fakat aktivasyon bedeli olan, D-Smart iç kurulum ücreti isterseniz bir defaya mahsus ilk faturanızda 40 TL olarak yansıtılıyor. İsterseniz de bu ücreti 24 ay, ayda 2 TL olarak ödeyebiliyorsunuz.

Kampanyaya son katılım tarihi 30 Kasım 2012 olduğu için acele etmelisiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir