D-Smart Arkadaşını Getirdikçe Kazan Kampanyası

D-Smart Arkadaşını Getirdikçe Kazan Kampanyası ile hem sen kazan hem de arkadaşın kazansın.

Eğer D-Smart abonesiysen ve arkadaşının da D-Smart’lı olmasını istersen ve arkadaşın da senin önerinle D-Smart almayı kabul ederse, faturalarınıza sürpriz indirimler yansıyacak. Kampanyaya katılan arkadaşınızın 24 ay taahhüt vermesi gerekiyor ki, indirim kampanyasından yararlana bilesiniz.

D-Smart hem yayın kanalları hem de D-Smart internet paketleri kampanyalarınızın faturalarından, sizin aracılığınız ile gelen arkadaşlarınızın, sayılarına ve fatura tutarlarına göre indirimler kazanıyorsunuz. Hem siz keyfini çıkardığınız D-Smart aboneliğinizin tadına varıyorsunuz, hem de arkadaşınızı bu muhteşem keyifle tanıştırmış oluyorsunuz.

Kampanyadan yararlanmanız için tek gereken, önerdiğiniz arkadaşınızın ilk fatura döneminin gelmiş olması ve arkadaşınızın ödenmemiş borcu olmaması.

Her önerinizi kabul eden arkadaşınız için ayrıca indirim kazanıyorsunuz. D-Smart paketlerinizden yararlanacağınız indirimler ise şöyle;

Öncelikle önerdiğiniz ve kampanyaya aboneli yapılmış olan arkadaşlarınızın paketinin tutarı sizin paketinizin tutarı eşit ise, yani aynı tutarda fatura ödemeniz var ise, sizin aylık fatura tutarınız üzerinden ödeme yapıyorsunuz.

Kampanyaya katılan arkadaşınızın aylık fatura tutarı, sizin aylık fatura tutarı ödemenizden düşük ise, arkadaşınızın fatura tutarı üzerinden indirim uygulanıyor.

Arkadaşınızın sahip olduğu paketten doğan fatura tutarı, sizin mevcut fatura tutarınızdan yüksek ise, sizin fatura tutarınız üzerinden ücretlendirme yapılıyor. Her koşul da, ne kadar indirim kazanacağınız, arkadaşınızın ödeme tutarına göre değişecek. Kampanyaya dahil ettiğiniz her arkadaşınız için indirim alacağınız için, ne kadar çok davet yollarsanız o kadar çok indirimden yararlanabileceksiniz.

D-Smart üyesi yaptığınız arkadaşınız da 1 aylık paket bedeli kadar fatura indirimi kazanacak.

Kampanya da verilen 24 aylık taahhüt süresi dolmadan, kampanyanın iptaline gidilirse, yani 24 aylık taahhüt süresi iptal edilirse, yararlanılan indirimler ve 99 TL’ lik cezai bedel faturaya yansıtılıyor.

D-Smart faturalarınız da indirimden yararlanabilmek ve arkadaşlarınızı D-Smart’ın keyif dünyası ile tanıştırmak için, D-Smart yetkili bayiilerini veya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir