BİR KİŞİNİN AVEALI OLDUĞUNU NEREDEN ANLAŞILIR?

Avea şu an Türkiye’de kullanılan hat sağlayıcı operatörlerden biridir. Avea diğer operatörlerden sonra kurulmasına rağmen, şu an çok kullanılan bir hattır. Avea her türlü iş sahasında çalışan insanlar için ayrı ayrı kampanyalar yapmaktadır. Özellikle öğrenciler için yaptığı kampanyalar çok tutulmaktadır.

Bu nedenden dolayı çok konuşmak ya da devamlı internet erişimi sağlamak isteyen insanlar genelde avea hattını tercih etmektedir. Geçen seneler içinde çıkan tüketicinin istediği hatta taşınabilmesi yasasından sonra, Avea büyük bir atılım göstermiştir. Bir kişinin avealı olup olmadığını çok konuşması ya da devamlı internete girmesinden anlayabiliriz.

Avea operatörü futbol takımı taraftarlarını da unutmamıştır. Futbol takımlarının isimleri ile hat çıkarmıştır. Bunun için futbol takımlarıylada anlaşma imzalayarak, onların da para kazanmalarını sağlamıştır. Böylece futbol takımlarına gelir yolu açmış, onlara gönül veren taraftarlara da takımlarına destek olmanın yolu Avea tarafından açılmıştır.

Bu kampanyada taraftarların üye olduğu takımları attıkları goller karşılığında abonelerine ücretsiz dakikalar hediye olarak yollanıyor. Avea ayrıcalığını taraftar olarak yaşamak isteyen telefon kullanıcıları Fenerbahçe taraftarı olanlar Fenercell, Beşiktaş taraftarları Kartalcell, Galatasaray taraftarı Aslancell ve Trabzonspor taraftarları da Trabzoncell gibi yeni hatlara geçiş yaparak sağlayabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir