Avea Faturalıya Transfer Paket Kampanyası

 

Dünya devi Avea, faturalıya transfer paket kampanyası başlattı. Faturasız hattınızdan faturalı hatta geçiş esnasında bu paket kampanyasından yararlanabilirsiniz. Avea faturalıya transfer paket kampanyası detayları tarafınıza aktaralım hemen.

Öncelikle faturanız hattınızdan faturalı hatta geçmek için Avea yetkili bayisine gitmeniz yeterlidir. Kampanyadan sadece 22 TL ye faydalanabilirsiniz. Kampanya paket detayları her yöne 300 dakika, Avea hat kullanıcıları ile 3000 dakika konuşma paketi var ayrıca 3000 SMS her yöne gönderme şansınız var. Üstelik tarifinize ek 14 TL sınırsız internet paketi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak kampanya hakkında tüm detayları alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri günün her saati aktif olarak hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Avea’nın bu ve bunun gibi sınırlı kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız hemen Ava yetkili bayisine giderek Avea hat alabilir ve bu avantajlı dünyaya geçiş yapabilirsiniz.

Avea faturalıya transfer paket kampanyası için geç kalmayın. Kampanyanın son günü kapama süresi vardır. Eğer geç kalır iseniz maalesef transfer paket  kampanyasından yararlanamazsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir