Avea faturalı güncel internet tarifeleri

Avea,aboneleri için uygulamaya koyduğu internet tarifelerini değiştirdi.Avea aboneleri artık kota aşma korkusu olmadan özgürce internette dolaşabilecekler.Avea internet tarifeleri,artık bir çok çeşidi ve çok yönlü olması ile konuşuluyor.Her cebe uygun olarak düzenlenen bu tarifeler eskisi gibi can yakmıyor.Avea faturalı güncel internet paketleri,Avea korkusuz internet paketleri olarak adlandırılıyor ve en hızlı internet ve en ucuz internet bir arada sunuluyor.

AVEA KORKUSUZ İNTERNET PAKETLERİ,Avea’nın yapmış olduğu paketler arasında en fazla öne çıkanlar arasında yer alıyor.Bu paket ile kotanız baştan belli oluyor ve internet kotanız bittiği zaman internet otomatik olarak duruyor.

SOSYAL MEDYA PAKETİ :2 TL 100 MB :9 TL 500 MB: 15 TL 1 GB : 19 TL SINIRSIZ İNTERNET : 22 TL

AVEA TANIŞMA PAKETLERİ‘de diğer bir öne çıkan paket olup,en hızlı internet en ucuza sunuluyor.Sadace eski abonelerini düşünmeyen Avea,yeni aboneleri için de bu tip paketler sunarak onlarında cepnet internet hizmeti ile tanışmalarını sağlıyor. 100 MB :4,5 TL 500 MB : 7,5 TL 1 GB : 9,5 TL Eğer siz de Avea faturalı güncel internet paketleri ile internete doyasıya bağlanmak istiyorsanız hemen Avea merkezlerine giderek veya Avea müşteri hizmetleini arayarak istediğiniz paketi seçebilirsini

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir