avea en uygun internet paketleri

AVEA İNTERNET PAKETLERİ

2004 yılında kurulmuş olan mobil internet devinden biri haline gelen avea hemde mobil iletişimde hemde son yıllarda büyük bir kullanıcı kitlesini oluşturan mobil internet sistemiyle kullanıcılarına ulaşıyor.

22 adet mobil internet seçeneği sunan Avea bu seçenekleri en uygun hale getirmek için neredeyse 0 kar ile abonelerine ulaştırmayı her geçen gün kat kat arttırıyor.
Mobil internette Avea nın sağladığı kolaylılar ve en uygun paketlerin yer aldığı açıklamalar aşağıda verilmiştir.
tanışma paketleri: 100 mb-500 mb ve 1 gb gibi aşamalrı bulunan bu paket fatura süprizine imkan vermeden kullanıcıların kendi belirledikleri miktarda internet kullanmalarını sağlıyor.
              Bu paketlerin ücretleri kotasına göre 4.5 tlden başlayıp 9.5 tl arası olan bu seçeneklerden birini seçip internet kullanmaya başlayabilirsiniz.
   –sınırsız paket: ayda 22 tlye istediğiniz kadar internet kullanmak isteyenler için hazırlanmış ve sunulmuş eşsiz bir fırsat.
   –eko paket:ayda 15 tl ye hem ekonomik hemde yüksek kotayla iletişime geçmek isteyenler için hazırlanmış bir seçenektir.
   -gece paketi: gece kuşları için tasarlanmış olan bu paket ayda sadece 15 tl
   –gündüz paketi:interneti sadece gün ışığında kullananlara hazırlanan bu servisin aylık ücreti 15tl
   –sosyal medya paket:gündem hep benimle hep cebimde olsun isteyenler için 2 tl ile paketinze yansıyan bu ücretle takip edilip, edebilirsiniz.
Ayrıca avea günlük olarak da kullanıcılara paketler sunuyor.
Sizde telefonunuzdan sanal aleme bağlantı kurmak istiyorsanız Avea nın resmi sitesinden nasıl abone olacağınızı öğrenip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir