AVEA emekliler için internet paketleri

Avea Türkiyenin 3. Büyük gsm şirketidir. 16 milyona yakın müşterisi vardır. Dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet göstermektedir.

Avea Emekliler için hazırlamış olduğu avantajlı paketleri sunmaya devam ediyor. Ülkemizde 10 milyon emekli Avea’nın hedefinde. Emeklilileri kendi bünyesine almak isteyen Avea ard arda kampanyalar düzenlemektedir. Her yöne 500 dk 100 mb internet, 100 sms 19 tl den satılmakta.

Ayrıca paketinize ek  internet paketi de satın alabilirsiniz. Dakikalarınızı düşürüp internet paketinizi yükseltebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre paketinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Emeklilerin hayatını kolaylaştırmak için yola çıktıklarını belirten Avea diğer operatörlerden çok daha avantajlı paketler sunuyor.

Emeklilerin çok düşük maaşlar aldıklarını düşünürsek emekliler için bir şeyler yapmak çok önemli. Emekliler ortalama 1000 tl maaş alıyorlar, telefon maliyetleri ciddi külfet olmakta onlar için, bu nedenle Avea nın emekliler için konuşma ve internet paketleri çok cazip. Avea nın emekliler için internet paketleri hakkında bilgiyi Avea nın internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Avea bayileri size emekliler için konuşma ve internet paketleri hakkında bilgi vereceklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir