Avea burç takibi-astroloji

Avea müşterilerine özel kampanyalar yapmaya devam ediyor.Şimdi de herkesin oldukça fazla meraklısı olduğu burç kampanyası ile sizleri buluşturuyor.Bildiğiniz gibi Astroloji artık herkes tarafından takip edilmekte.Özellikle bayanların ilgisini çeken bu burçlar hayatın her anı ile ilgili bilgiler vermekte.Bazıları fazlasıyla inanırken bazıları için ise sadece merak söz konusu.

Eğer sizin için de burçlar hayatınızda önemli yer taşıyorsa ve Avealıysanız işte size fırsat.Astrolog R.Hakan Kırkoğlu’nun yorumları ile siz abonelere ulaşacak burç yorumları günlük olarak telefonunuza gelecek.Kadın ve erkeklere özel burç yorumları ile gezegenlerin burçlara olan etkisini sizlerle paylaşacak.

AVEA ASTROLOJİ PAKETİ

Bu hizmetten yararlanmak ise oldukça kolay ve ucuz.Avea Astroloi paketi ni almak istiyorsanız hemen burcunuzu yazıp,9090’a kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.Üstelik bu hizmetin bedeli ise sadece ilk hafta ücretsiz,sonrasında ise vergiler dahil haftalık 99 kuruş.

Avea Astroloji paketi ile artık hergün burcunuzla ilgili yorumları öğrenebileceksiniz.Bu kampanya’ya katılabilmek için Avealı olmanız yeterlidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir