Acer’den hesaplı Yeni Android Tablet Acer Iconia B1- A71

Android zincirinde yer alması beklenen  ACER Icona B1-A71‘in üreticisi olan tayvanlı şirket  bu yeni cihazının FEDERAL HABERLEŞME KOMİSYONU tarafından onaylandığını açıkladı.

Bu yeni cihaz mavi renkteki çerçevesi ile ön plana çıkmakla birlikte,7-inç lik Android tabletlerle de rekabete gireceğe benziyor.Fiyat olarak da cepleri yakmayacak olan bu cihaz,1.2 GHz saat hızında,çift çekirdekli Media Tek platformu,Power VR SGX 531 grafik birimi ve 512 MB RAM’ı güç verecek olan mükemmel bir teknoloji örneği.

8 GB hafıza kapasiteli olan bu cihaz kapasitesini microSD kartlar yardımıyla daha da yükseltebiliyor ki bu cihazı kullanacak olanları her yönden memnun bırakacak gibi görünüyor.hem fiyat  hem kapasite olarak sizlerin beklentilerine cevap verecek olan bu cihaz sayesinde teknolojiyi yakından takip ederek hiçbirşey den mahrum kalmayacaksınız.

Bunun yanı sıra Iconia B1-A71’in mobil işletim sistemi Android 4.1.2 Jelly Bean ve dokunmatik ekran çözünürlüğü ise 1024×600 piksel olacak.Bununla da kalmıyor.bu cihaz da yok yok.GPRS Bluetooth 4.0 ,Wi-Fİ bağlantısı ve 3G desteğine de sahip olacağı söylenen bu cihazın beklentinin üstüne çıkması hiç te zor olmayacak gibi görünüyor.

Bu tabletin özelliklerini detaylı bir şekilde ortaya koyan firma ne zaman piyasaya sürüleceği ve fiyatı konusunda bilgi vermiyor.Ancak;herkesin alabilmesi ve bu cihazdan faydalanabilmesi için fiyatların can yakmayacağı belirtiliyor.umarım bütçe dostu bir cihaz olur ve sizlerin kullanımına en kısa sürede sunulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir