29 TL’ YE D-SMART LİMİTLİ İNTERNET

dsmart internet paketleri

dsmart internet paketleri

Artık ay’da 29 TL’ye hem internet hem de D-smart alabilirsiniz.Bir yandan d-smart sayesinde magazinden,spora,dizilerden,belgesele kadar kanal izlerken bir yandan da 8 m’e kadar kıza ulaşan 4 GB limitli internet paketi ile internette deli gibi sörf yapma şansına sahip olacaksınız.

Bunun yanı sıra 6 ay boyunca sinema paketi de ücretsiz.Bu kampanya 24 ay taahhütlü olup,çok sayıda kanal seçeneği sunulan bir pakettir.D-Smart aktivasyon kurulum üceti 40 TL olup,faturaya 2 TL taksitle 24 ay olarak yansıtılmaktadır.Abone olanlar,aboneliğin dolmasıyla birlikte abone kutu iadesini yapmak zorundalardır.

Abone 24 Aylık taahhüt süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek ister ise ,kendisine verilen donanımı(uydu alıcısı,smart kart ve modemi) 7 gün içinde iade etmek zorundadır. Aksi halde,SD uydu alıcısı için 150 TL ,cam için 150 TL ,HD uydu alıcısı için 300 TL, hRd pLUS İÇİN 450 tl ,kablolu modem için 60 TL  ve kablosuz modem için de 150 TL ödemek zorunda kalacaklardır.

Hem D-smart’a hem internete hem de 6 aylık sinema paketine sahip olmak için en yakın D-SMART satış noktasına gidin ve bu inanılmaz fırsatın güzelliklerini evinizde yaşayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir