Kategori: “2013 internet paketleri”

Sonet İnternet Paketleri

Sonet internet paketleri ile artık hızlı internetin keyfini sürebilirsiniz. Adsl internet, fiber internet ve yalın internet olmak üzere üç seçenek arasından, size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz başlıklar altında da Sonet internet paketleri limitli ve limitsiz olmak üzere de alt gruplara ayrılıyor. Limitsiz Sonet internet paketleri ile, erişimize ara vermeden ve her ay yenilenen adil kullanım kotanız ile, fatura aşım derdiniz olmadan keyifle internet erişimi gerçekleştirebiliyorsunuz.  (daha&helliip;)

Goonet İnternet Paketleri

Goonet hızlı, güvenli ve fiber internet paketleri ile, sorunsuz internet sörfü yapabilirsiniz. Mevcutta bulunan 14 ayrı Goonet internet paketleri arasından size en uygun olanı tercih ederek, kesintisiz, hızlı interneti keyfine varabilirsiniz. Goonet internet paketleri arasında, 8 tanesi sınırlı, 6 tanesi ise limitsiz olarak hizmete sunuluyor. Hangisini tercih edeceğiniz, internette en çok ne ile uğraştığınızla allakalı.  (daha&helliip;)

Sabit Telefon Hattı kullanılıyor mu?

SABİT TELEFON HÂLÂ YOĞUN OLARAK TERCİH EDİLİYOR
TurkNet’in Tam İletişim Paketleri verilerine göre, üç büyük
ilin dışında en çok telefon araması, Antalya, Denizli, Adana,
Bursa ve Kocaeli illerinde yapılıyor. Yurt dışına yapılan aramalarda ise Almanya, Rusya, İngiltere, Fransa ve Bulgaristan öne çıkıyor. (daha&helliip;)

Kotasız İnternet

İnternet artık hayatımızın vazgeçilmezi. Üstelik artık sabit cihazlarla değil mobil cihazlarla istediğimiz her yerden internete bağlanma lüksümüz var. Peki internet kotalarımızın sınırı ne kadar? (daha&helliip;)

Sahte Sosyal Medya Hesapları

HERKES TARAFINDAN SEVİLEN ÜNLÜLER İNTERNETTEKİ SAHTE
HESAP MAĞDURLARI ARASINDA İLK SIRALARDA YER ALIYOR.
Sahte hesaplar, kendi ismi (kimliği) dışında farklı biri adına ve yahut da rastgele bir isimle
oluşturulan, paylaşımlar sırasında kullanılan hesaplar şeklinde karşımıza çıkıyor. (daha&helliip;)

Tivibu için internet gerekli mi

Tivibu son zamanların en çok tercih edilen TV platformlarından birtanesidir.Tivibu ile ulusal kanalların yanı sıra zengin kanal çeşitliliği çocuk,müzik,dizi,film,belgesel ve daha birçok kanalı birarada bulabileceğiniz oldukça zengin bir arşive sahip olursunuz.Tivibu ile televizyon izlemenin keyfini başka yerde asla bulamazsınız.

Canlı yayınları durdurma ve geri alma özelliği ile izlediğiniz dizileri,programları kaçırmadan izleyebilirsiniz.Bunun dışında,interaktif servisleri sayesinde canlı yayınlara yorum yapabilir canlı maç sonuçları nı öğrenebilir ve daha birçok şeyi yapabilirsiniz.Tivibu ev’de tam tamına 113 kanal olup,hergeçen gün kanal sayıları da artmaktadır. (daha&helliip;)

Yukar k