Kategori: “192.168.1.1”

192.168.l.l Huawei

Huawei modemleri de ülkemizde en yaygın olarak kullanılan modem türlerinden biridir. Superonline internet sağlayıcısı tarafından kullanılmaktadır. Huawei modemleri de çok çeşitlidir. Bu nedenle internet üzerinde modem ara yüz bilgileri oldukça yaygın şekilde dolaşmaktadır. Bu nedenle bu modemin güvenliğini sağlamak daha da önemlidir. (daha&helliip;)

192.168.1.1 Giriş Yap Süperonline

198.168.1.1 IP ADRESİNE NASIL GİRİŞ YAPABİLİRİZ?

Artık hepimizin evlerinde internet sürekli bir ihtiyaç. Bu ihtiyacımızı giderebilmek için başvuru yaptığımızda, internet bağlantısını sağlayabilmek için evlerimize modemler bağlanmakta. Bu modemler bize kullanıcı adı ve şifresi arkasında yazılı olacak şekilde geliyor. Tüm bu ayarları değiştirmekte bize kalıyor.

Modemlerimizin içerisinde bazı yazılımlar bulunur. Bu yazılımlar modeminizin ayarlarını kolaylıkla yapabilmeniz için oluşturulmuştur. Bu yazılımlardan faydalanabilmek için de modemlerin modellerine göre belirli ip adresleri oluşturulur. Ve bu ip adresleri ile modemlerin ara yüzüne girip ayarlarımızı yapabiliriz. Bu yazımızda da 198.168.1.1 ip adresine uyumlu modemlere nasıl giriş yapabileceğimizi göreceğiz. (daha&helliip;)

İnternete Giriş Yapamıyorum Bağlantı Bulunamadı

Bilgisayarlar her geçen gün hayatımızda daha da çok yer kaplamaya başladı. Çoğu kişinin evlerinde lebtop, tablet  var artık. Zamanın çoğunu bilgisayar başında geçiren kişileri biliyorum. Sonuçta teknoloji hayatımızın tam ortasında artık. Evimizdeki internetten ,lebtoplarımız, tabletlerimizi hatta akıllı cep telefonlarımız kullanıyoruz. Hatta sınırsız olmasına rağmen çok kullanımlar yüzünden limitimiz aşıp, internetin yavaşlamasına bile sebep olabiliyoruz. Bu nedenle internette bazı sorunlar yaşanabilir. Bağlantı sorunları, site girişlerinde yavaşlamalar gibi daha birçok sorunlar. (daha&helliip;)

Yukar k