100 MB İnternet Paketi

Turkcell’in yaptığı kampanyada aylık 100MB’lık paketin ücreti tüm vergiler dahil sadece 10TL!!!

AY yazıp 2222’ye sms atarak kampanyaya kayıt yaptırabilir, ardından gelen onay koduyla beraber internetinizi keyifle kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Paket aşımınız olduğunda tüm vergiler dahil 0,005 TL/MB’dan ücretlendiriliyorsunuz (faturalarda birim fiyat olan 0,000049 TL/KB baz alınarak hesaplanıyor). Fatura döneminiz içerisinde aşım bedeli olarak en fazla 99 TL ödüyorsunuz.

100 MB ile ayda yaklaşılık 10.000e-posta okuyabilrisiniz. Maillerini çok sık kontrol edenlerden değilseniz  400 cep telefonu oyunu oynayabilir ya da 300 mini video klip indirebilirsiniz. İnternetten içerik indirdiğinizde ise içerik bedeli paketinize dahil olmaz.

Kalan paketinizi ücretsiz olarak KALAN İNTERNET yazıp 2222 ücretsiz sms atabilirsiniz.

Üst pakete geçmek istediğinizde, eski paketinizi iptal ettirmenize gerek kalmadan, yeni pakete başvuru yapmanız yeterli olur. Bir önceki paketinizden kalan bilgileri bir sonraki aya, başka bir hatta devredemiyorsunuz. Fakat paketinizde kalan bakiyenizi yeni paket dönemine kadar kullanabiliyorsunuz.

En fazla 2 aylık ya da haftalık paket alabiliyorsunuz. İkinci bir paket aldığınızda ilk paketiniz yenilenmiyor. Fakat ilk paketten kalan bakiyenizi son kullanım tarihine kadar kullanabiliyorsunuz.  Kalan bakiyeler bir sonraki aya devretmiyor. İkinci bir paket aldığınızda da (başka bir kampanyanız olmadığı süre), ikinci paketin sabit ücreti faturanıza yansıyor.

İPTAL AY yazıp 2222 sms atmadığınız sürece paketinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir